Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni olyan gyökér...

Mit lehet tenni olyan gyökér főnök ellen aki állandóan megalázza az embert?

Figyelt kérdés
Munkahelyváltásra sajnos nincs lehetőség.
2010. okt. 14. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:

phúúú volt egy film itt leordibálta a csávó a felettesét és a csávót akivel a töki ki volt a billentyűzettel vágta pofán és a betűk sorba kitörtek belőle, repültek "felém" (tvbe néztem 3d-ben biztos kijön) és azt írva le hogy "fuck you" :D


próbáld ki ha neked is kijön valami szép magyar szó kapsz +15 respekt pontot:D

2010. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Wanted-ba volt és nem a főnökkel, hanem a legjobb barátját csapta orcán, akivel megcsalta a bnője :)


Amúgy én nem szórakoznék a főnökkel, szerintem nézd el neki valahogy, bár tudom, hogy nehéz. A munkahely fontos mostanság.

2010. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Semmit.

Sajnos.

2010. okt. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt a megalázást már nem lehet idegekkel bírni,amúgy évek óta csinálja.Egyszer óvodás,egyszer súlyos depressziós tüneteket mutat felváltva...
2010. okt. 14. 21:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Az nagyon rossz lehet, ha évek óta csinálja... :(

Együttérzek.

Az én főnököm is tud úgy hisztériázni, hogy sztem az óvodás gyereke különbül viselkedik. És mennyi pénzért!


Ebben élik ki a hatalmukat. Erősítsd meg magad. Mást nem tudok. De szerintem próbálj meg más helyet keresni, hátha sikerül. Rámehet az egészséged...

2010. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nőböl van és olyan szinten primitív,hogy a kapa kiesik a szájából...
2010. okt. 14. 21:21
 7/10 A kérdező kommentje:
Az egészségem már nagyjából ráment......
2010. okt. 14. 21:22
 8/10 A kérdező kommentje:
Állítólag azért ilyen mert van neki egy mondása:Unatkozom és szar az unalom...Ilyenkor mindig kell valakit piszkálni hiába jól dolgozik..És mindig engem talál meg....
2010. okt. 14. 21:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben rádobnék egy kukászsák hideg csapvizet, vagy inkább szemetet, de olyan jó büdös rohadpárizsis, banánhéjas pörköltes szottyadt, igazi kommunális anyagot az ablakból, mikor bejön a főbejáraton, és abban a pillanatban kijelenteném, hogy felmondok.

Azért nem éri meg egyetlen állás sem az ember méltóságát!

A hidegvíztől infarktust kaphat, és akkor téged leültetnek,:( de a szemét kifejezetten illik a fejére, hisz őis az.:D

2010. okt. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Racska1974 válasza:
Sajnos semmit sem tehetsz. Nekem is ráment az egészségem egy ilyen helyzetre, mire találtam egy másik állást. Itt is van ilyen főnök,csak épp most nem én vagyok a célpont. Még így is nagyon rossz nézni a dolgot. Szeretnék tenni valamit a szerencsétlen flótásér de még a mai napig rémálmaim vannak az előző főnököm miatt. Próbálj váltani. Az egészségnél nincs fontosabb.
2012. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!