Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ellene? Tanácsok?...

Mit tegyek ellene? Tanácsok? Azon kívül, hogy ne legyek gyökér.

Figyelt kérdés

Egyre jobban azt nézem,kin milyen ruha van..márkás avagy sem.:S Meg,hogy milyen bankjeggyel fizet..mostanában tört ez rám,és aggaszt.(De,nem használok ki senkit sem,főleg ha tele van zsével.-.- )1Meg,mostanában azért,ha nem is teljesen,de befolyásol kicsit,ha valaki azt mondja,hogy csúnya,akivel találkozom.Nekem nem a külső a fontos (persze,nem is mindegy azért),sem a pénz..Mégis mostanában ilyen dolgok vannak velem.

Bánt,mert k.csögnem érzem magam. Veletek volt ilyen? :\


2011. szept. 3. 21:47
 1/2 anonim válasza:
Éld a saját megszokott életed ne figyelj oda más magyarázására . Szerintem csak feszült vagy valamiért és azért veszel észre dolgokat.
2011. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Lehet van benne valami.

Amúgy,már zavar,hogy ilyenekre figyelek..és észreveszem újból és újból.Meg,én is már fúú Nike táska vagy valami áá kell,de ha csak mondjuk XY (kitaláltam)lenne a márkája,de ugyanúgy nézni ki,mint a Nike táska,nem kéne gondolom. :\

Lehet azért,mert mostanában megtehetjük ezt magunknak? Nem voltunk szegények eddig se,de annyira pénzesek se.(Amúgy,akkor is utálom ezt és mégis ilyen lettem,félek,hogy "pénzb.zi" leszek és nincs visszaút.)

2011. szept. 3. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!