Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Terhességi tesztet lehet...

Terhességi tesztet lehet csinálni akkor is ha már kétszer pisiltem?

Figyelt kérdés

Tehát 5 nap csúszás után megjött végre, egyből el is rendeztem magam oda lent amint észre vettem..DE a következő cserénél megdöbbenve láttam hogy csak alig volt valami, mára még kevesebb van mint tegnap volt, vettem 3 terhességi tesztet de már pisilnem 2 x … így is meg csinálhatom a tesztet vagy várjak inkább holnapig???

A párommal megszakított úton védekezünk, tudom hogy az elő váladéktól is teherbe lehet esni, de eddig sose volt ezzel probléma


2023. aug. 2. 12:20
 1/1 A kérdező kommentje:

Az ki maradt hogy meg néztem a terhességi tüneteket ha lehet így fogalmazni

Hányinger, feszes mell, szédülés

Ezek közül egyiket sem tapasztaltam…

De viszont menstruáció görcseim sincsenek( amúgy sem vagyok nagyon görcsölös de az első napba mindig szokott lenni )

Viszont amit tapasztalok magamon az a kimerültség.. egész nap aludnék lehet nincs köze ezekhez de most tapasztalok először ennyire fáradságot

2023. aug. 2. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!