Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Terhességi tesztet kéne...

Terhességi tesztet kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Májusban lefeküdtem a barátommal , kiszakadt a gumi.

Egy héttel utána meg is jött , normálisan.

Majd erre egy hétre elmentem nőgyógyászhoz , ilyenkor már kilehet mutatni a terhességet ha jól tudom.

A 'pisimet' (bocsánat a kifejezésért) valamivel összekutyulta , azt mondta nem vagyok terhes.

Ez így már 100%???

Júniusban először elkezdtem szedni a menszesz első napján fogamzásgátlót , első nap nem is volt baj , viszont azóta nincs meg!! (Eddig mondig normálisan megjött , a fogamzásgátló állhat a háttérben , vagy terhesség!?



2019. júl. 5. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha májusban történt az incidens, akkor az már majdnem három hónap (de inkább kettő).

És ha azóta volt peteérésed, akkor nem lehetsz terhes... mivel az adott kis női ivarsejted megtermékenyül, akkor az elkezd egy csodát, melynek a végén ott a gyermekáldás...

Tehát ha azóta nem közösült(él) felelőtlenül... akkor nem, nem lehetsz terhes.

És fogamzásgátlót az aktus elött szedd inkább be (mert utánna (talán) csak két napig van időd beszedni, hogy hatásos is legyen)... de két hónapra rá... ez nem abortusszal egyenlő...

2019. júl. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Fogamzásgátlóval tisztában vagyok , nőgyógyász írta fel , azért most szedem

2019. júl. 6. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!