Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ilyen fajta emberekről mi...

Az ilyen fajta emberekről mi a véleményetek, hogyan vagytok velük?

Figyelt kérdés

A munka helyemen van egy b@rom munka társam aki eléggé főnöknek hiszi magát. Nekem ki van adva a munkám, hogy mit csináljak meg. Én azzal végeztem is meg is csináltam. Majd ez a b@rom még a munka elején 14.00 kor szólt, hogy majd segítsünk neki is. Jólvan oké meg is volt segítettem neki egy részéig ami nekem könnyebb is volt de már nem erőltettem magam tovább mert bizonyos egészségügyi gondjaim vannak. A többi részét meghagytam neki. Majd az este folyamán oda jön hozzám, hogy miért nem csináltam meg neki az egészet teljesen ki volt akadva meg elkezdett üvölteni. Jó én se hagytam magam mert vissza szóltam és én is felemeltem vele szembe a hangomat.

És itt kb az volt a problémája , hogy az ő munkáját én miért nem csináltam meg és ezért kezdett el kiabálni, üvöltözni.

Majd mikor én is hepajoztam elkezdi azt mondani , hogy nekem ront meg , hogy megver. Mondom neki én meg majd jól feljelentelek.



2023. aug. 2. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy miféle munkahelyen és milyen pozícióban dolgozol. Egyszer: A te munkád a te felelősséged, neked azt kell elvégezned, nem másét. Segíteni persze kell, de nem így. Kétszer: Az ilyeneket már próbaidő alatt ki szokták rúgni, én például egy hét után megtettem volna. Értem én, hogy munkaerőhiány van, de a selejt csak többet árt, mint használ.
2023. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Alkalmazott vagyok egy gyárban és ez a dagadt f@sz a munkatársam is az egy egyszerű munkás aki nagyon szereti az észt osztani meg hogy ő ott a valaki mert régebb óta ott van
2023. aug. 3. 11:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor vagy keress másik munkahelyet, vagy pedig tegyél róla, hogy ne érezze olyan jól ott magát. A vezetőséget nem igazán fogja érdekelni hogy mióta van ott, ha többet árt mint használ.
2023. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!