Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan ne féljek minden nap?

Hogyan ne féljek minden nap?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Annyira zavar már, szorongok sokat emiatt.

Auras migrénem van 15 éve, zsibbadás, látás kiesés, beszéd zavar... Majd fejfájás

Nagyon félek ettől, évente 1x mindig elő jön

Tavaly 4x is volt

Októberben volt legutóbb, és már egyre jobban félek hogy közeleg az 1 év.

El kezdtem egy vitamint szedni ami sok mindenkinek segített teljesen elmúlt az Auras migrén.

Félek hogy egyszer agyverzes lesz belőle, a tünetek miatt ugye hogy szinte ugyanaz.

Van valaki aki hasonló cipőben jár?



2023. aug. 3. 21:02
 1/2 Barbarusz07 válasza:

Szia! Nekem nincsen ilyesfajta betegségem, én nem ismertem eddig ezt a betegséget. Teljesen megértem a szorongásodat és, hogy szabadulni szeretnél tőle. Én azt tudom mondani, hogy ez egy nagyon szép körforgás lehetne. Magyarul:

Tudtad, hogy mondjuk azok az ágyban fekvő halálos betegek, akik lélekben már feladták, sokkal előbb halnak meg?

Ez egy olyan pszcihológiai csoda, hogy, ha te a napjaidban boldog leszel, nem adod fel és akkor is élvezni fogod tiszta utakon az életed, akkor a szervezeted erőssége megsokszorozódik és lehet, hogy az alap tünetek is jóval enyhülni fognak. Csak hinni kell és boldognak lenni. Ezért ne szorongj és próbálj meg pozitív maradni, mindenben próbáld meg keresni a jót és, ami a legtöbb boldogságot tud hozni: hozz boldogságot másoknak is! :) Sok szerencsét kívánok neked és szorítok! Remélem minden jól sikerül és megtalálod a megnyugvást, hiszen neked élned kell! :D

2023. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom milyen ettől félni minden nap. Te egy mázlist vagy, hogy ilyen ritkán van rohamod. Nekem heti egy van.
2023. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!