Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon szeretnék babát, de...

Nagyon szeretnék babát, de írtózom az orvosoktól, a vértől és minden ehhez hasonló dologtól. A szüléshez és a terhességhez pedig ezek hozzá tartoznak. Mit tegyek, hogy ez megváltozzon és ne féljek az ilyesmitől?

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Noe,amennyiben lenne módja,h ezeket elkerüld,akkor semmi baj.

De mivel ez kb.olyan,mint a kakilás utáni fenéktörlés (értsd:enélkül nincs terhíssé,szülés) , így marad a megszoksz vagy megszöksz!

2015. szept. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát az orvoa az elkerülhetetlen, de vért nem fogsz látni. Hiszen nem fogsz a saját lábad közé kukkolni, miközben a babát nyomod ki. :D

Első szülésem után én majdnem rosszul voltam az orvosoktól. A hideg rázott tőlük, de hát a második babánál is muszáj volt orvoshoz menni. :) Én egyszerűen próbáltam nem gondolni semmire, egy szöget néztem a falon és tök másra gondoltam. Így kibírtam. Szüléskor meg egy idő után semmi nem érdekelt. :)

Mivel szeretnél babát, az ő érdekében (is) ki kell bírni pár dolgot. :) Próbálj meg erre gondolni, h ez miatta van, hogy ő egészséges baba legyen. :)

Ha nagyon nagy a gáz, akkor meg esetleg pszichológushoz érdemes lenne elmenni.

2015. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Örökbefogadás. Tele vannak az árvaházak
2015. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*terhesség
2015. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nézz szembe a félelmeiddel, és akkor rá fogsz jönni, hogy nem is félelmetes.


Például ott az érettségi: mindenki nagyon fél tőle (én például ott ájultam el a stressztől annak idején), amikor pedig vége, azt gondoljuk: ennyi volt? Ettől féltem ennyire?


A te szitud ugyanez. Vállald be a babát, menj el 2-3 vizsgálatra, a 4. már meg se fog kottyanni. Még mindenki túlélte eddig.

2015. szept. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha már ott leszel, nem fog érdekelni. Felesleges előre stresszelni rajta.
2015. szept. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha babát szeretnél akkor ez a vágy felülkerekedik a félelmeiden majd.

Meg gondolj csak bele késöbb a gyereked is elvághatja az ujját,orvoshoz kell vinni,vért vehetnek tőle...és neked kell őt bátoritanod majd.

2015. szept. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Ha van pénzed rá menj magánorvoshoz, kiválaszthatsz egy Neked szimpatikusat, a körülmények is jók és a pénzedért normálisan fog Veled foglalkozni.

Az SZTK-hoz képest öröm odamenni.

Vért meg nem valószínű hogy fogsz látni, még menstruálni se kell 9 hónapig. :)

2015. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amint felfogod, hogy egy új pici élet növekszik a pocidban, és tudod, hogy Ő csakis és kizárólag a Tiéd lesz, lesz egy gyönyörű kisbabád, akit minden körülmények között szeretni fogsz, és Őt fogod a legszebbnek, legokosabbnak, legjobbnak tartani, hidd el, nem fog érdekelni, hogy mivel jár a kihordása és a születése. :)
2015. szept. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem pszichologushoz vagy pszichiaterhez kene menned elsokorben hatha rajossz mitol is felsz ennyire.
2015. szept. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!