Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan adjam fel a csomagom?

Username3 kérdése:

Hogyan adjam fel a csomagom?

Figyelt kérdés
Interneten keresztül szeretném eladni pár könyvemet. Már van is érdeklődő és úgy beszéltük meg, hogy én postán feladom automatába. Hogyan tudom úgy becsomagolni és mivel hogy elfogadják?
2023. aug. 4. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Kartondobozba berakod és ragasztószalaggal leragasztod. A dobozra is ráírod a feladót és a címzettet. Én egyébként biztos nem adnám fel postán ameddig nem fizetett. Mert vagy eleve drágábban adod fel a csomagot, hogy a visszaút is benne legyen az árban. Vagy amikor visszahozza a postás akkor fogja elkérni a visszakézbesítés díját, ha a címzett nem veszi át a csomagot.
2023. aug. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erősebb háztartási csomagolópapír is jó, ha egy, vagy kettő db könyvet adsz fel egy személynek. Ragasztószalaggal megerősíted keresztben, teljesen jó lesz. Címadatokat ráírni nem árt, mert leeshet a címirat. Telefonszámot is adj meg.
2023. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!