Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy internetes ismerősöm...

Egy internetes ismerősöm csomagokat akar küldeni nekem Jemenből, mert utazik haza. Orvos. Kiküldetésben van ott. Fogadjam el? Adjam meg a címem? Kicsit félek, hogy mi lesz a csomagban.

Figyelt kérdés

#Jemen #Kath
2020. aug. 30. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen se tedd meg. Még személyes ismerős esetén sem feltétel nélkül tenném meg én magam. Miféle dolgokat akar küldeni? Te kérted rá? A tied lesz? Vagy csak átveszed, amíg ő hazaér?
2020. aug. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, aztán meg küldj neki pénzt is.
2020. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöd, csak most hallasz róla először, ugye?

Ilyenkor egy ellenséged nevét/címét add meg, majd ő magyarázkodjon a bíróságon a lefülelt drogszállítmány miatt.

2020. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Orvos vagyok. Nincs olyan, hogy kiküldetés. Páran szoktak menni missziókba, de nem kötelező. Szerintem ez az egész sztori úgy ahogy van a sráctól kamu. Egyébként meg küldje haza a munkahelye címére ott átveszik.


Egyébként szerintem is drog lenne a csomagban.

2020. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A kat tiltott szer, Jemenben meg szinte kötelező az élvezete. De a szállítást nem tudom, bírja-e.

De bármi is lenne a csomagban, egy ismeretlennel semmiképpen nem mennék bele ilyenbe.

2020. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!