Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szégyelled hogy szőrös a tested?

Szégyelled hogy szőrös a tested?

Figyelt kérdés

A kérdés mindkét nemhez szól és szőrtelenítéstől függetlenül.

Szőrtelenítve is látszik, hogy alapból szőrös lenne


2023. aug. 6. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Férfiként egyáltalán nem szégyellem. Persze "ott" le szoktam borotválni időnként. És nyilván az arcomat is, pár naponta. Mivel a szőrösödés az emberi léttől elidegeníthetetlen, így nincs rajta mit szégyellni. Hogy ki hol és hogyan szőrtelenít, az már igényesség függvénye.
2023. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Elmúltam negyven, szóval, nem. Mit kellene szégyelni? Nem fogok öregen b@szakodni a hülye szőrtelenítéssel.
2023. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez egy evolúciós maradék...nincs mit szégyellni.
2023. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szégyellni nem szégyellem, de nagyon zavar. Nő létemre elég sűrű és nagyon gyorsan nő a szőröm, ha reggel leborotválom a lábam, este már elkezd szúrni. Nem vált be az epilátor és az IPL szőrtelenítő gép sem, igaz az egy olcsóbb verzió volt.

Van egy csomó olyan, ahol dupla szőrszálaim vannak, szóval elég sűrű és sötét, nem szeretem, hogy olyan hamar szúrni kezd. De ez ilyen, végül is természetes dolog ez, csak a divat miatt lett elterjedt, hogy mindig sima legyen a bőr. De nálam pl megoldhatatlan ez, mert amikor elkezd szúrni, akkor még a borotva sem szedi le.

2023. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem szégyellem, viszont zavar. L.
2023. aug. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem szégyellem. Természetesen szőrös fiatal férfi vagyok
2023. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hussaro Hungaricus ***** válasza:
100%

Akinek gátlásai vannak emiatt, ide sem nagyon fog írogatni szerintem.

Megtöröm a sort, nekem van. Strandra vagy orvosi vizsgálatra is rossz érzéssel megyek, hiába szokta meg párom, engem nagyon zavar az erős szőrzetem és nincs végleges, tuti megoldás sajnos.

2023. szept. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 es, szőrtelenítesz valami módon?
2023. szept. 12. 05:54
 9/9 Hussaro Hungaricus ***** válasza:

Kipróbáltam már szinte mindent és mivel erős, mély gyökerű, gyorsan növő szőrzetem van, szinte csak a hátrányát érzem mindegyik módszernek.


Ha milliárdos lennék, lézereztetném magam folyamatosan először hhavonta, majd 2-3 havonta, mert az a legkellemesebb módszer, viszont egyáltalán nem végleges, aki azt állítja, hazudik. Gyengíti a szőrt, lassítja a növekedést, de ha abbahagyod mondjuk egy évig, az egész visszanő ugyanolyanra.


A gyantázás egy tortúra. Törölközőre harapok, miközben a párom gyantázza a hátam vagy a mellkasom. Aztán néhány nap és kezdenek előjönni a szőrszálak, itt-ott benőve.


A borotválás sem könnyű, mert a gyakoriság miatti mikrosérülések csak bajt okoznak. Egyre több a karc, a heg, és a leborotvált szőr olyan, mint egy lándzsa, átszúrja a polót (itt-ott) már a 3-4. nap.


A vegyi eljárású krémek gyengék, nem hatékonyak, csak gyenge szőrzetre valóak, különben veszélyes lenne, amit a gyártók nem vállalnak be.

Borotvával ki kell egészíteni. A bőrömet sem akarom rendszeres kitenni az adott hatásnak.


Hamarosan veszek egy IPL-készüléket, ha nem is végleges, de otthon végezhető, aránylag komfortos és tartós lenne vele a szőrtelenítés. Végre!

Ha igazak, amit írnak róla és ha elbír a mély gyökerű szőrökkel is úgy, hogy egyre több a kis anyajegyem (mindenkinek egyre több).


Az egész abszurd. A XXI. században a csúcstudományok nem jutottak el arra a szintre, hogy egyszerűen véglegesen leszedjem a szőrt ahonnan akarom, miköözben egyre inkább elvárás.

2023. szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!