Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Általános orvosi végzettséggel...

Általános orvosi végzettséggel, akik elmennek ilyen hajbeültető rezidensnek (bocsi nem értek hozzá) utána mire és hogyan szakosodnak? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Nem egy külföldi ismerősöm tett így és kicsit aggódom értük..tudom, hogy a belgyógyászat, vagy a kardiológia érdekelte őket, így nem értem ezt most :(

2023. aug. 7. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Miert kell neked aggodni ertuk?


Ferfi-kopaszsag mindig lesz mert genetikai / hormonalis okai vannak, orok eletukre lesz olyan munkajuk amivel gennyesre kereshetik magukat.

2023. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jó pénz, kevés felelősség, nincs ügyelet, gondolom ezért mentek oda. Én is láttam az álláshirdetést és én is elgondolkoztam rajta. Részleteket nem tudok, hogy kell-e egyáltalán valamilyen szakvizsga hozzá.
2023. aug. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keresett, jól fizet, normális betegek( általában ), jobb fizetés , nincs ügyelet, nincs basztatás fentről .
2023. aug. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!