Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten hol tudnánk az...

Budapesten hol tudnánk az Operához minél közelebb és minél olcsóbban parkolni kb. 1 napra?

Figyelt kérdés

Az Operában néznénk egy előadást, eredetielg vonattal mentünk volna, de egyéb körülmények miatt mégis autóval kell/szeretnénk menni.

Mivel feltételezem, hogy elég nehéz parkolóhelyet találni, egy parkolóházpedig szerintem iszonyúan drága lenne, így nem tudom merre parkolhatnánk le.


Próbáltam nézelődni neten, illetve jelenleg is, de gondoltam aki jártasabb arra, talán tudna segíteni.


Köszönöm!



2023. aug. 10. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Mégis mennyi idő egy előadás? Nem lehet az olyan sok.
2023. aug. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

de korábban mennénk és már foglaltunk szállást éjszakára, de nem ez a lényeg. :)

Hanem hogy 1 napi időtartamra hova lenne érdemes parkolni.

2023. aug. 10. 11:41
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
A szállás parkolója?
2023. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nyilván, ha lenne ilyen opció, nem kérdeztem volna amit.
2023. aug. 10. 12:27
 5/11 anonim ***** válasza:
13%

Ténylegesen megkérdezted a hotelt vagy csak a honlapon nem találtad?

Sok hotel összevont parkolót csinál más hotelekkel és pár utcára lehet ingyen vagy nagyon olcsón parkolni. Vagy kiadnak egy ideiglenes parkoló igazolást amit ha lát a közteres nem büntet meg érte.

Hívd fel a hotelt és érdeklődj. Ha ők mondják azt hogy nincs akkor marad a drága parkolás fizetése.

2023. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem hoteltől van szó. Csak egy apartman aminek természetesen utánanéztünk, csak szimplán az utcán lehet parkolni, amivel úgymond nem vagyok előrébb...de köszönöm.
2023. aug. 10. 12:43
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Ellentmondásos, hogy opera előadásra jut a keretből, parkolásra, szállásra pedig nem. Nekem sánta így ez a történet! Az egyetlen esélyed, hogy egy olyan szállást keresel az Opera szomszédságában, amelynek van saját parkolója is. Az előadások az ilyen helyeken általában akkor kezdődnek, amikor már nem kell, vagy maximum kettő órára kell parkolási díjat fizetni. Ha nincs ennyi pénzed parkolásra, akkor csücskös, hogy opera előadásokban utazol. Előadás után pedig el tudsz menni bárhová a fizető övezetből, hogy reggel ne a parkolási társaság pribékje ébresszen - akárhol is.
2023. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mitől sánta??? Akár már 2000 forinttól vannak jegyek.... Szállás is, amint írtam foglalva van, attól hogy uram bocsáss nem egy hotel ami egy napra is jobb esetben kb 100 ezrekre jött ki aznapra, nekünk még megfelelő. Vagy csak a legdrágább helyre lehet az Operába menni és csak Hotelben megszállni?


Továbbá nem 2-3 órára szeretnénk parkolni hanem kb. egy napra, mivel már terveznénk mást is. Nem értem miért kell rögtön belekötni az emberbe. Ha nem tudsz segíteni egy kicsit sem, nem tudom miért kell rögtön azt nézni, hogy biztos kamu. Egyébként meg nem teljesen mindegy miért akarok parkolni?...csupán egy kis segítséget kértem!

2023. aug. 10. 13:56
 9/11 anonim ***** válasza:
22%
Nekem mindegy, de akkor nem kell a "fillérb@szó" mentalitással itt fetrengened!
2023. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy meg nem ingyen parkoló ajánlást kértem....csak mondom.... csupán ha nem muszáj, nem szeretnék egy vagyont költeni (lásd parkolóházak többsége, legalább is ahogy láttam) rá ha mondjuk pár ezerből is meg lehet úszni.
2023. aug. 10. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!