Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amíg megérkezik a diákigazolvá...

Amíg megérkezik a diákigazolvány lehet valahonnan igényelni igazoló papírt?

Figyelt kérdés
Most szeptemberben kezdem az egyetemi tanulmányaimat, mai nap során kértem kormányablakban NEK azonosítót, azonban ha jól tudom az igazolványt majd csak az egyetemtől fogom megkapni. Lehet igényelni valami papírt ami addig is a nyár hátralevő részére igazolja hallgatói jogviszonyomat? (vonatra jó lenne a kedvezmény)

2023. aug. 10. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én anno a tanulmányi osztályon kértem, gondolom most is ott adnak.
2023. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, általában a TO-nál kell.
2023. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy beiratkozva, akkor nem jár, az előző sulidtól kérhetsz, ha tavasszal diák voltál, mivel akkor a diákod érvényes október végéig. Még nem vagy diák, nem jár diákkedvezmény. Beiratkozás után viszont amíg készül, fogsz kapni ideiglenest.
2023. aug. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!