Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pótvizsga előtt állok szakmai...

Pótvizsga előtt állok szakmai tantárgyból! Ha megkérdezem a tanártól miután végeztem az általa feladott kérdésekkel, hogy leírhatnám e azt még amit tudok szerintetek megengedi és adna rá pontot?

Figyelt kérdés
Egész nyáron tanúltam de ennek ellenére félek hogy megbukok mert 51%-ot kell elérnem ami lehet hogy nem fog menni mivel lehet hogy kicsit másképp teszik fel a kérdéseket mint ahogy én azt megtanultam. De tegyük fel hogy végeztem az előre kidolgozott kérdéseivel és abból is tudtam valamennyit de még úgy érzem hogy ez nem elég és megkérdezném tőle hogy leírhatom e egy másik lapra amit még tudok szerintetek megengedné?

2023. aug. 10. 17:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!