Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem világít bal oldalt elől...

Nem világít bal oldalt elől és hátul se a helyzetjelző illetve bal oldalt a féklámpa se. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Egy Seat Ibiza 1.4 benzin 2006-os kiadásról beszélünk. Néztem a égőket, ki is kellet cserélnem, mert rossz volt. De továbbra se nem működik. Néztem a biztosítékokat, de mind jó benne, ami bent található a fülkében. Ki is mértem műszerrel őket egyesével. Ki mire gondol, mit nézek meg, vagy hol lehet igazából a hiba?

2023. aug. 10. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Kapcsoló, vezeték? Gondolom az akkumulátor működik.
2023. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Autószerelőt keress fel.
2023. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez az egyéb kérdések.

Mi lenne, ha a közlekedés->autók topikban kérdeznéd?

2023. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 veterán vas ***** válasza:

Ha ugyan azon az oldalon nem megy a helyzetjelző elől-hátul. akkor a biztosítéktáblánál kell keresni a hibát. Lehet hogy a biztosíték jó, de a kilépő oldal már korrodált (16 évesen könnyen elképzelhető)

(csavar vagy csatlakozó megmozgatása, +kontakt spray)

Ha az egyik féklámpa megy, akkor ott kizárható a biztosíték és a kapcsoló hiba. Egy vezeték megy hátra, valahol a hátsó kerekek magasságában van az elágazás, onnan kell keresni a hibát. Vagy a leágazó kábel, az adott lámpafoglalat illetve az izzó lehet a ludas.

2023. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!