Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes ilyen körülmények...

Érdemes ilyen körülmények között elvallalnom ezt a munkát,egyetem mellett?

Figyelt kérdés

Pár hete kezdtem dohányboltban dolgozni,ami egyben lottózó is.

A munkáltató támogatja a lottós vizsgámat(ami 60ezer forint),viszont ha nem sikerül nekem kell kifizetni,vagy ha 2éven belül felmondok,akkor ugyanúgy vissza fizetni.

Egyetem mellett nem tudom hány napot tudnék menni,de beugróst is keresnek.

Próbáltak azzal lebeszélni,hogy teljes munkaidőben jobban keresnék mert 26 év alatti vagyok,meg hogy a többieknek ne szóljak de így jobb a fizu(többiek fiatalabb nálam :D)

Eleinte teljesbe akartam menni,de így hogy felvettek egyetemre már nem tudnék.

Bár,megkérdeztem az ott dolgozókat,egyikőjük sincs bejelentve,pedig van aki egy éve ott van és csak napiba van..

Szóval kicsit sumák a dolog,és emiatt nem merem ezt a lottós vizsgát megindítani..

Jó lehetőség,csinálnám szívesen egyetem mellett,viszont félek hogy utána én szívnám meg.

Nem tudom hogy legyen.

Mit gondoltok?


2023. aug. 11. 03:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, mindenképp! Egyetem mellett elmehetsz máshova is dolgozni részmunkaidőben, ahol legalább bejelentenek.
2023. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!