Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket milyen gyakran keres...

Titeket milyen gyakran keres ismeretlen külföldi telefon szám?

Figyelt kérdés
2023. aug. 14. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem, legutóbb 2 hónapja keresett 2 db +43-as szám, de nem vettem fel, mert nem voltam otthon. Ha otthon lettem volta, ugyanez lenne a helyzet.
2023. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán 3 évente egyszer, de az is lehet, hogy 5 énte egyszer. Ha jól emlékszem, akkor engem is +43-as szám hívott, de az volt már legalább 2 éve.


Lehet, hogyha google-ba beírod a számot, akkor kidob rá valamit. De mivel - feltételezem, hogy - semmi külföldi kapcsolatod nincs, így nem kell vele törődni. Vagy elírták vagy szórakozik valaki vagy pénzt akar kicsalni stb. Ez pedig: mind kívül esik az érdeklődési? körömön ezért nem is foglalkozok velük. Nem valószínű, hogy zargatni fognak. Talán kétszer hívott ugyanaz a szám 1-2 napon belül, azután soha.

(Vagy egy ismerősöd külföldre költözhetett és külföldi SIM-kártyát használ. Ez esetben pedig jusson eszébe, hogy külföldi a SIM, más az előhívő. Küldjön SMS-t arról, hogy ő xy, vagy pedig jelezze e-mailen vagy más üzenetküldésre alkalmas platformok egyikén.)


Persze, az első alkalommal engem is foglalkoztatott, hogy Na ki lehetett, mit akart? De már nem érdekel.

Fel is veheted és mondhatod: HELLLLÓ! :D WHO ARE YOUUUU? WHAT DO YOU WAAAANT?

Néhány napja olvastam, hogy az Antarktisznak van hívószáma. Jól elnevettem magam. Ott vannak kutató csoportok. És van ott egy (lehet, hogy több is) magyar is. Belegondoltam, elég érdekes lenne felhívni (nem telefonbetyárkodásként) - feltéve, ha tudnám a számát - és egynehány mondatot váltani velük. Több ezer km távolságban "a semmi közepén" kommunikálni velük. Lehet, hogy hasonló az oka annak, hogy időnként külföldi hívásokat kapunk.

2023. aug. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősök vagy ügyfelek keresnek max. Külön számom van erre a 2-re.


De érdekes, engem csalók és statisztikások még nem találtak be.


Anyámékat viszont igen. De ők mindenhova simán kiirogatják, megírják számaikat.

Nem megbízható oldalakra is...

2023. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!