Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit mondjak a tanárnak ha...

Mit mondjak a tanárnak ha megkérdi mit csináltam a nyáron?

Figyelt kérdés
A tanárok minden nyári szünet után megkérdik hogy hol voltunk,mit csináltunk a nyáron és mindenki felsorolja a szuper érdekes kirándulásaikat,csakhogy én igazából sehol nem voltam és egész nap bent vagyok a szobámban mert nincs mit csinálni,a barátaim soha nem érnek rá egyedül meg nincs kedvem kimenni,nincs energiám.

2023. aug. 14. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Kéreckedj ki wc-re. Addig megkérdez mást és remélhetőleg elfelejti, hogy megkérdezett téged, mert a többiek válasza eltereli a figyelmét rólad (kivéve, ha kifejezetten rád kíváncsi).

Vagy mondhatod azt, hogy "Hááát...nem telt hasznosan. Többet nem akarok róla mondani."

Vagy pedig kitalálsz addig értelmes tevékenységet és megpróbálsz felülkerekedni kedvtelen állapotodon.

2023. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát: pihentem. Családdal voltam. Ennyi
2023. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sose szerettem az ilyen dolgokat anno suliban én se, pedig nekem mozgalmas nyaraim voltak, az otthon töltött időm is produktív volt.


Szimplán nem kötöttem mások orrára a dolgaimat.

Leráztam az embereket azzal, hogy magánügy, elmondom annak, akivel meg szeretném osztani.


Először furcsán nézett a tanárom, de ahogy megismert méginkább elfogadta és tiszteletben tartotta.


Irodalom órán kaptunk házit, hogy szabadon választhatunk témát 10 oldalas irományhoz. Ott fejtettem ki erről precíz, több aspektusos meglátásomat minderről.


Az más kérdés, hogy semmivel ment el a nyarad. Ideje teendőket, hobbikat kipróbálnod és a magadhoz illőben kibontakoznod.


Bárhol feltalálom magam bármivel és alkotok több ágon a mai napig. (munkám is) S ennek tízszeresében próbáltam ki magamat.


Nyiss a felfedezés, önfeltárás felé.

2023. aug. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Kérdezz vissza a tanárra, hogy ő hol volt, azok olyan csövesek, hogy nincs pénzük nyaralni :D
2023. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!