Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy hétig csak kukoricát...

Ha egy hétig csak kukoricát eszek kukorica szemeket fogok kakilni ?

Figyelt kérdés
Mert ugye ha eszünk kukoricát azt nem tudjuk megemészteni és látszódni fognak a székletünkben a kukorica szemek, érdekelne hogy ha csak azt ennék akkor akkor kukorica szemeket kakilnék e

2023. aug. 15. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Egy cső esetén is lesznek benne szemek, de a bélsár nem csak az elfogyasztott étel „maradéka”
2023. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Napi hülye kérdés :D
2023. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdés hülyeség és ezt tapasztalatból mondom. Nem azért mert egy hétig csak kukoricát ettem, hanem mert egyszer ettem főt kukoricát és az megfosatott és nem csak kukorica szemeket fostam tőle. Ne aggódj ha egy hétig csak kukoricát ennél akkor egy hétig folyamatosan a vécén ülnél
2023. szept. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kürtőskalácska ***** válasza:

És ha belenézel a budiba akkor a kukorica szemek azt fogják mondani

-vííííí mégegyszer!

febr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hat igen, es akkor ujra ehetek de csak szurd le a wc-bol a fekalia oldatot, mert ott mas is kijon. Es igen pont egy hetig. Ideje idoziteni.
febr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!