Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ŐSZINTÉN,...

Mi a véleményetek az ŐSZINTÉN, ÓRÁKRÓL YOUTUBE CSATORNÁRÓL?

Figyelt kérdés
Tudjátok, arról az órás vlogról.

2023. aug. 15. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én rengeteget tanultam a csávótól! Tök jó hogy van ilyen kontent!
2023. aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Órás témában magyar nyelven a legjobb. Humor, szakértelem és kritika tökély egyvelege Dávid és Viktor.
2023. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem érzitek úgy, hogy kezd picit "kisújjeltartós" lenni a műsor?
2023. aug. 15. 21:28
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem legjobb és legfelkészültebb, ugyakkor mégis legemberközelibb műsor. Nézd meg a koppintását, a hurkagyurka lakatoszsót beszéljünk órákról-t, néha olyan sületlenségeket állít, amit csak a tizenéves tiktok rajongói és a sztojkák hisznek el:)
2023. aug. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A "lakatosz" konkrétan a gyártói prospektusok közhelyeit idézi a videóiban, néha szóról-szóra, betűről-betűre. Nem tartom hiteles és megbízható forrásnak.


Az Őszintén órákról csatorna annó nagyon tetszett. Szerepük szerint Dávid volt a mindent is megkritizáló, vagyonos piperkőc újságíró, Viktor pedig az egyszerűbb, japán órákat kedvelő, "détdzsásztos" átlag polgár. A mostani epizódokban kicsit úgy tűnik, mintha Viktor "megsznobosodott" volna. :) Most már ő is olyan piperkőc mint a Petőfi. Ez az "isszuk a szűzlányok által taposott milliós vörösbort, miközben zabáljuk a mangalica herehabot" - hangulat nekem nem jön át. Plusz néha azt látom, hogy Viktor minden áron le akarja nyűgözi a POLO szemüveges faszit, ami kiábrándító.

2023. aug. 16. 10:49
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem is tudom hol kezdjem... Az, hogy magyarul indítottak egy csatornát, az csak és kizárólag azért van, mert tudták, hogy van egy nyelvtudatlan órakedvelő réteg Magyarországon , akiknek bármit be lehet kamuzni, úgy sem tudnak utána nézni. Így ez a két bohóc a szakértő szerepében tetszeleghet. Ezzel egyébként nem is lett volna baj, csak ugye mivel ez rétegtéma, meg aki mondjuk tud angolul az nem ezt a színvonaltalan f0st nézi, ebből következik, hogy sok adsense bevételük nincs, meg a patreonos tarhálásból sem hiszem, hogy túl sok összeg befolyna. Így maradt az az opció, már ha nem ez volt az eredeti terv(hint: de), hogy kihasználva a sok alul művelt követőjüket akik őket szakértőknek gondolják, elkezdenek szponzorált videókat csinálni, ahol mindenféle marketing bullshitet elmondanak fapofával mert tudják, hogy a közönség nagy része túl buta ahhoz hogy utána nézzen a dolgoknak. És akkor erre jön ez a tenyérbemászó stílus, hogy ők már mit tettek le az asztalra. Közben nem jönnek rá, hogy nem azért nem volt előttük ilyen csatorna, mert más nem tudta volna megcsinálni, csak gyomra nem volt ehhez az egészhez. És akkor még ott vannak a minőségi dolgok, gagyi/váltakozó kép- és hangminőség. Aztán ott a tartalmi része, pl közeliek az órákról vagy más csatornáktól vannak lopva vagy nincsenek, sokszor nem is nagyon látjuk az órát ami a lényeg lenne, meg ez az erőltetett poénkodás ami csak szerintük vicces ez sem segít az egészen. És még lehetne a végtelenségig sorolni.
2023. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg nagyon jók!! Viktorral sikerült élőben is találkoznom, nagyon jó fej személyesen is!
2023. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
51%

6-os válaszolóba elég komoly frusztrációt meg sértettséget érzek :D.

Kíváncsi lennék miket mondanak, ami szerinted olyan nagy sületlenség :D.


Totál nem értek egyet veled abban amit írsz. Ha valami jó, akkor arról elmondják, hogy jó. Ha valami szar, akkor elmondják hogy szar. Minden órának vannak jó és rossz oldalai általában. Mindegyikre fény derül. A szar órák bemutatója a legjobb. Imádom amikor Dávid szét fikáz egy több milliós órát.


Többnyire saját képeket használnak. Ha meg nem, mindig meg van hivatkozva.


Kíváncsi lennék, hogy egy bemutatott Breguet-et szerinted ki szponzorál meg? Mert szerintem az órák jelentős része eleve a nézőktől jön. Illetve Viktornál eladó órák is vannak bemutatva.


Egy szó mint száz, lehordták az órát ami van neked, vagy mi ez a hiszti? :D

2023. szept. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!