Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ingyenes online pszichológiai...

Ingyenes online pszichológiai teszteket tudnak adni,vagy írni önök énnekem,nekem!?

Figyelt kérdés

Személyiség zavarokra adhd-re szociális fóbiára autizmus spektrum zavarra és depresszióra pánikra és szorongásra is!?

A fogyatékosságokat azt csak egy részletes intelligencia tesztel iq tesztel lehet felmérni!?



2023. aug. 16. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az online tesztek semmire nem jók, ennyire speciálisak nem is valószínű, hogy léteznek. Ezeket orvosoknak kell diagnosztizálni, nem egy 10 kérdéses netes kérdőívnek. Az ilyen netes tesztek legfeljebb bizonyos dolgok valószínűségét feltételezik, és nem kell ezeket tényként kezelni. Sok teszt bugyuta és csak szórakoztatásra lett kreálva, vagy annyira végletes és egymással szélsőségesen ellentétes dolgokra kérdez rá, hogy a befejezése nélkül is tudod, mire megy ki.

Másrészt ha azt mondod, hogy ezeket nálad már megállapították az orvosok, akkor mit akarsz még tesztelni?

2023. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Én kitöltöttem egyszer, az jött ki konkrétan, hogy mentálisan rottyon vagyok, de hát ki nem? 😂 Bolondok között a személyiségzavaros a király 😋😂
2023. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek teljesen eltérő kórképek. De ha ennyi mindenre van gyanú nem érdmees a nem teljesen megbízható online tesztekkel küzdeni, el kell menni szakemberhez aki megcsinálja a specifikus vizsgálatokat (ezeknek csak egy része kitöltős teszt, sok más vizsgálat is van, meg beszélgetés is.).
2023. aug. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég fontos lenne, hogy ne tévesszen meg, hogy zavar meg betegség meg kórkép a mantra ezekre a cseppet sem végleges állapotokra! Kellemetlen, kényelmetlen, negatívan hat az eredményességre, tévútra vezet, oké. De a nagy szavaknak ne engedd, hogy megtévesszenek, itt csak állapotok vannak kiutakkal. Senki nem mondja, hogy könnyű, de nem is érdemes külön elveszni benne, ha már módodban áll a megoldásra koncentrálni értelmes emberi lényként. Másold ki valahova ezt, vedd elő néha, nekem sokat segített.
2023. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs is viccesebb, mint amikor valaki orvos helyett az ilyen haszontalan és értelmetlen online tesztekhez fordul. Az nem fog segíteni.
2023. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!