Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adnátok ajándékba egy 1...

Mit adnátok ajándékba egy 1 éves gyereknek, ami nem egy százezredik játék? Nem túl közeli családtag, de mivel összejön a család, tanácstalan vagyok mit vihetnénk!?

Figyelt kérdés

Szóval azt tudjuk h nem kifejezetten örülnének egy milliomodik kis játéknak, amit én teljesen megértek.

Tudom, szóba kerülhetnek pl. olyan dolgok, mint bébipapi, popsitörlő vagy hasonlók, persze olyan amit ők is használnak és úgymond fogyóeszköz.


De ezen kívül lenne valami ötletetek, ami nyilván valamilyen szinten játék, de tényleg több értelme lehet, mint egy kis plüssnek, csörgőkének? Főleg, hogy elvileg nem nagyon kötik le ezek a figyelmét, meg néha egy zacskóféle, csomagolás vagy hasonlók jobban érdeklik :D. Mint egy cica.


Vagy bármi más tipp?:)



2023. aug. 21. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Fejlesztő játékok? Ugyan lehet, hogy a százezeregyedik játék, de hosszú távon hasznosabb, mint valami csörgő-zörgő valami.

A Logico kerethez például később is lehet kiegészítő feladatlapokat venni, ahogy idősödik nehezebbeket. Nagyobb gyerekek is szeretik.

Kézműves csoportban mostanában sokan varrnak csendes könyvet is, amivel le tudják magukat foglalni a kicsik, gondolom a bababarát verzió is megoldható.

2023. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami nagyon egyszerű kis jelképes dolgot. 1 éves gyerek gyorsan kinövi a játékokat, és emlékezni sem fog rá. Főleg ha el van árasztva velük és a pár kedvencen kívül mind csak porosodik.
2023. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ruhát
2023. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
vegyél neki egy új iPhonet!
2023. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Könyvet fotókkal róla.
2023. aug. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!