Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A héten naon megfenyegettek,...

A héten naon megfenyegettek, pedig nemis csináltam semmit. Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés

most kezdtem a középsulit és szerdán 3 csaj megfenyegett mert állítólag bámulom őket de nemis láttam még őket a suliba :S azt mondták h megleszek verve és ez nem fenyegetés hanem igéret és naon be paráztam :SS elmondtam apumnak + anyumnak és azt mondták h szivesen elbeszélgetnek velük de én nem akarom mert akkor lehet hogy jobban meg vernek [eddig még nem nyúltak hozzám]

elmondhatnám a pasimnak de féleek :SS:(


2010. okt. 16. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
gondolom valami vad romák voltak... nem ?
2010. okt. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a legrosszabb amit tehetsz, hogy nem szólsz senkinek, igenis ki kell nyitni a szád. Ofő, pasid, szüleid, etc... És ne félj, mert ha már tudják mások, nem mernek megverni.
2010. okt. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ó! Mond el a pasidnak,de mond meg neki azt is hogy nem akarsz bajt nehogy szóljon nekik,csak hogy tudjon róla.

Verődj hozzá,(barátkozz össze) valami "keményebb társasággal" akivel az időd töltöd szünetekben,meg együtt hagyjátok el a sulit.Szerintem.

De az is lehet hogy csak hülye nagyszájú tyúkok.Ha meg cigányok,akkor ha ismét sor kerül ilyen fenyegetésre,szólj az igazgatónak,ha az sem segít akkor jó alaposan el kell őket veretni,lássák hogy nem olyan nagy számok!És ne mutasd hogy félsz tőlük.

2010. okt. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ilyenkor jó ha van háttered!!! pár barátnődet összehívod, csak többen legyetek ,és oltsátok ki őket, majd verd be a képét.
2010. okt. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az egyik cigány aki beszélt de nem látni rajta, a másik kettőt meg nemtom:SS


am köszi a válaszokat(:(L)


ma lesz az erdész bál és ők is ott lesznek..nincs sok kedvem elmenni de muszály mert megigértem a b.nőimnek :\\

majd kiderül h milesz

2010. okt. 21. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!