Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha diákigazolvány matricát...

Ha diákigazolvány matricát veszek valakitől, de nem az a suli van rajta, ami a diákomon, és lekaparom a matricáról, az baj? A régi sulitól kapott matricáimról is le vannak kopva, pedig azt nem én csináltam, magától lekopott mindről.

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Enyémről is kopott már le de persze nem szándékosan volt.
2011. okt. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,csak arra gondolok,hogy az ellenőrnek nem lesz-e furcsa,hogy már le is van kopva,pedig még csak most lett érvényesítve?
2011. okt. 10. 09:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már matricát veszel, akkor miért nem a saját suliddal veszed?
2011. okt. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert olyat nem találtam :(
2011. okt. 10. 10:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ellenőr nem köthet bele hogy le van e kopva vagy sem, köze nincs hozzá,megsérült aztán kész van matricád és ennyi.
2011. okt. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyik ismerősömnek is ilyen matricája volt. Vagyis nem a saját volt sulijától kapta. Nem tudom most hogy néznek ki ezek a matricák, akkor neki nem volt gond, bár ő vonatozott főként.
2011. okt. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg eleve át sem kell adnod visszatartani csak szóval tarthat vissza ha meg akar fogni nem foghat meg, ha megteszi szabályt sért és ha felhívod a figyelmét erre akkor fülét farkát behúzza.
2011. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az előzővel csak annyiban nem értek egyet, mivel ez törvénybe ütközik és azt hiszem okirat hamisításnak számít. Megfogni addig nem foghat meg míg, vele nem megy egy rendőr. Én már buszon láttam olyan srácot, akinek kiszúrta az ellenőr és megkérte hogy menjen vele. Aztán nem tudom mi lett. Gondolom a matricák állapotából, látszott hogy nem eredeti stb. A régi matricákon nem látok olyat, amit le kéne kaparni. Ha egyetemi diákra akarsz,akkor szerintem baj, ha feltűnő. Ha csak a kar más, akkor nem biztos hogy szolnak érte. Az enyémről nem lehetne lekaparni úgy látom, mert akkor már nem lenne érvényes mert nagyon megsérülne.
2011. okt. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!