Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Negatív kommenteke...

Mit tegyek? Negatív kommenteket nem kérek,köszi.

Figyelt kérdés

Anyám kivett az iskolából 6. osztályos koromban,ezt régen megtehették. Kellett neki a pénz

én is keressek. Most 49 éves vagyok. Nem vagyok buta,szóval ne alázzatok. Hogy értsétek nyitott voltam mindenre,orvosi,pszichológiai,emberismerettel foglalkozó könyveket bújtam,mert érdekelt.Szóval most itt állok 6 osztállyal 49 évesen. S egy új párkapcsolatom van,de nagyon jó... Nekem kéne költözni,de nem merek.Így nem találok munkát. Most, vagyis már 28 éve egy elismert cégnél dolgozom, mint operátor.Mit tegyek?


2023. aug. 22. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire új, és stabil azaz új párkapcsolat? Nem korai még az összeköltözés?

Csak mert nehogy két szék között a pad alá ess.

Pláne, nemcsak neked kell költöznöd, de a jelenlegi régi munkahelyedtól is búcsút kellene venned? Megéri? HA a válaszod, erre az utolsóra igen, akkor már van is megoldásod.

2023. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1 éve ismerem.Úgy érzem megéri. Valahogy a mai világban ez is nehezebb ,társat találni.
2023. aug. 24. 04:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Neked kell a döntést így is úgy is meghozni.


Ám tanulni se késő.


Nevelőanyum 42 évesen érettségizett velem.

Dédim plusz szakmát tanult és angol nyelvet 90+os fejjel.


Amikor tesóm érettségizett mesélte, hogy fele osztály idős felnőttekből állt. (meló mellett tette le sulit)


Az, hogy a hölggyel mi a helyzet, mennyire lesz tartós stb. Nos, erre van a nem elkapkodott ismerkedés.

2023. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!