Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen hátizsákot használnak...

Milyen hátizsákot használnak a magyar katonák?

Figyelt kérdés

Ismerősnél láttam aki nemrég szerelt le, neve is rajta volt felvarrón.

Túrázásra, kirándulásra szeretnék táskát venni, és ez megtetszett, de neten nem találtam pont ilyet csak hasonlót. Márkája, hol lehet kapni, ára érdekelne ha esetleg valaki tudná.



2023. aug. 24. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Menj be egy KREP-be és érdeklődj, hogy civilként vásárolhatsz-e ott magadnak bármilyet!

KREP: Katonai Ruházati Ellátó Pont (Budapesten: Zách u. vagy Róbert Károly körút)

Előfordulhat, hogy nemleges választ kapsz, azonban számolj azzal, hogy amennyiben igen, - vásárolhatsz, - akkor mélyen a zsebedbe kell nyúlnod, mert a vadászboltokkal versenyképes drágasággal kell számolnod.

Találhatsz internetes forgalmazókat is, amelyek személyes átvételt tesznek lehetővé vagy kiszállítanak.

Őszintén megírom, én nem bízok a kiszállításos megoldásban, mert ebben a szélhámos világban, ritka, hogy annyit, olyat és abból kapsz kézhez, amit rendeltél, - sok esetben élnek vissza azzal, hogy csak a kibontás után cselekedhetsz, amikor a futár már leadta a kocsit is, nemhogy ott lenne!

Éppen ezért én a személyes átvételt preferálom és van egy profilba tartozó üzlet a Tolbuchin csarnok mögötti Gönczy Pál utcában, - ha jól emlékszem. Számos dolgot ott vásároltam és a minőségről csak annyit, hogy - nagyjából - 10 éve ott vett holmijaimat a mai napig fakulás, szakadás, deformálódás nélkül használom, ill. hordom. Nem gondoltam volna magam sem, hogy annyira jó vásárt csinálok ott, mint amilyenre sikerült.

Ott vettem például a 120 literes angol katonai málhámat is, amely a mai napig rendszerben van nálam - minden különösebb módosulás nélkül.

MOST NEM TALÁLTAM MEG térképpel - az üzlet bejáratát, - lehet meg is szűnt, mert tisztességesen nem tudott megélni, de vannak még tisztességes kereskedők!

2023. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szia, a magyar katonák egyénileg szerzik be a hátizsákjaikat. Már elődordul hogy Szentendrén osztogatnak 511 rush 12/24 hátizsákokat. Ha megbízható táskát keresel ajánlom a Mil-Tec assault pack szériát! Névfelvarrót meg például a Budapesti Obsit military shopban is tudsz csináltatni
2023. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!