Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet az üvegpalackra...

Hogy lehet az üvegpalackra képet nyomtatni?

Figyelt kérdés
nem tudom elképzelni

#üvegpalack festés
2023. aug. 25. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ilyet még nem láttam, de gyerekként festettünk üvegLapra. Nem tudom, hogy milyen festék volt, amolyan zselés. Persze, ha nagy erőhatás éri, akkor lejön, de elég nehezen jött le.


Értem, hogy itt az a kérdés, ami, de, ha magad szeretnél képet tenni egy üvegpalackra, akkor csinálhatod öntapadós papírral, amire előtte rányomtatsz amit akarsz. Viszont ez így még nem vízhatlan, még valamilyen műanyaggal vagy más dologgal be kell vonni.

2023. aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magát a festékanyagot nem ismerem, de azt épp tudom, hogy a Tatratea kis kiszerelésű ajándékdobozos 0.4dl-es üvegeit festékkel festik, kvázi kézzel. Szóval gyakorlatilag lehetséges, de hogy mivel, hogyan, arról sajnos nincs fogalmam. Ergo nem nyomtatnak az üvegre, az techológiailag bár nem képtelenség, de rendkívül veszteséges. Üvegre általában lejárati dátumot nyomtatnak egy egyszerű nyomtatóval, aztán címkézik, de az nyilván feltűnő.
2023. aug. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!