Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Express One ügyfélszolgála...

Az Express One ügyfélszolgála milyen gyorsan látja és válaszol az e-mailekre?

Figyelt kérdés

Hétfőn fog jönni 3 csomagom (tegnap megkaptam az előzetes értesítést), viszont ilyenkor egy szállítólevélre írják őket és emiatt nem tudom átirányítani őket csomagpontra (csak akkor lehet ha egyessével szállítják őket, különböző szállítólevél alatt).

Úgyhogy kénytelen leszek felvenni az ügyfélszolgálattal a kapcsolatot hétfőn, viszont eddigi tapasztaltom hogy hívás útján aligha lehet őket elérni + 3 csomag azonosítóját lediktálni agyrém lenne.


Viszont nem tudom, hogy ha reggel az értesítő megkapása után írok nekik azt látnák-e fél napon belül amíg a futár hozzám nem érne (én viszont nem tudok otthon lenni sehogyse az elkövetkezendő héten).



2023. aug. 26. 05:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elérni az ügyfélszolgálatot, mást nem nagyon tehetsz. Illetve ha nem sikerül, gondolom kézbesítés előtt fel fog hívni a futár, és megkérheted, hogy máshova szállítsa.
2023. aug. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!