Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menni fog a nyelvvizsga?

Menni fog a nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Tudom nehéz ezt így megmondani de origó b2 angol nyelvvizsgára szeretnék menni. Beszélni egész jól tudok a szituációs feladattól félek picit de majd valamit mondok biztos. Beszédértésem 80% körül szokott lenni. Írásban is megy minden kivéve a levélírás, szerintetek így még sikerülhet?

2023. aug. 27. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Persze, könnyebb lesz, mint gondolnád.
2023. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
A nyelvvizsga nem fog menni sehová. Te fogsz odamenni, ahol tartják, és remekül szerepelni. 💪
2023. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkineek!! Remélem menni fog.
2023. aug. 27. 17:17
 6/12 A kérdező kommentje:
Ma volt az írásbeli és a beszédértés. Az írásbeli lehet meglesz, viszont a beszédértés tuti hogy nem és igy majd valószínű mehetek szóbelire megint. Mondjuk hozzáteszem hogy egy tornaterembe irta 70 ember én utolsó padba ültem leghátul így nyilván semmit nem lehetett hallani az egészből mivel még magyarul is alig hallottam de azt nyilván megértem. Visszhangzott az egesz szóval nem várok el tőle sokat. Csak sajnos elég nagy pénzlehúzás.
2023. szept. 3. 00:42
 7/12 anonim ***** válasza:

"egy tornaterembe irta 70 ember"

Melyik nyelvvizsgaközpont ez? Megnézném a terem akkreditációját!


"Visszhangzott az egesz"

Fellebbezz és hivatkozz erre! Ha tényleg visszhangzott, várhatóan mások is fellebbeznek majd emiatt, és akkor hátha történik valami...


Mondtam volna, hogy menj DExamra, ott nincs ilyen gond, mert eleve nem akkreditálnak olyan termeket, amelyekben nem elég jól hallható a hanganyag.

2023. szept. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Origó nyelvvizsgán voltam és sose itt szokták csinálni a beszédértést. Elmondásuk szerint évnyitó volt abban az iskolában ahol szokott lenni, így itt tudták megoldani csak. De ahogy észrevettem nem csak nekem okozott problémát, hiszen volt aki szólt, a mellettem ülők is kihagytak legalább 4 kérdést és az előttem lévők is csak forgolódtak. Alig volt kivehető a szöveg. De hát ez van ilyen az élet majd megyek újra másnem.
2023. szept. 3. 16:27
 9/12 anonim ***** válasza:

"Alig volt kivehető a szöveg. De hát ez van ilyen az élet"

Az élet olyan, amilyenné tesszük...

2023. szept. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A szóbelim 39 pontos lett. Ha a beszédértés jó lett volna akkor simán meglenne:/
2023. szept. 4. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!