Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki a hibás ilyen helyzetben?

Ki a hibás ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a szituáció hogy voltam a munkatársaimm akikkel jóban vagyok egy pár napra le bulizni a Balatonra. Ugye készültek képek, az egyik sráccal készült egy tök vicces kép egy szivarozo papír bábuval pózolt. Amit én elküldtem az egyik baráti csoportomba mert poénos. Van egy dolgozói csoportunk ahova az én egyik barátom bekuldte ezt a képet amit ugye én bekuldtem a baráti csoportba. A srác akiről be lett küldve a kép elkezdte kérdezgetni tőlem is és tőle is hogy kitől van a kép először azt mondtam nem tőlem aztán megirtam neki hogy én kuldtem. Megharagudott és szerintem nem a kép miatt hanem mert először hazudtam neki azzal kapcsolatban hogy nem én küldtem el a képet

2023. aug. 27. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Komolyan fel se merül, hogy mekkra alja tahó vagy?
2023. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért go dolkozz már el magadon...
2023. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam meg a kérdést tudom hogy a srác akiről a kép készült nem hibás, bocsánatot is kértem tőle. Csak nem gondoltam volna hogy az állotolagos barátom majd beküldi a dolgozói csoportba.
2023. aug. 27. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
És tényleg nem merül fel benne. Szánalmas.
2023. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a hibás, ez képmással való visszaélés. Örülj, ha nem jelent fel.
2023. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetesen te vagy a hibás. Ki más lenne?
2023. aug. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!