Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 évesen késő lenne megtanuln...

16 évesen késő lenne megtanulnom gitáron játszani?

Figyelt kérdés

2023. aug. 28. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Sosem késő
2023. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. A legjobb kor. Már nem a szülők akarják helyetted, mint egy 6 évesnél, plusz ebben az életszakaszban hajtja az embert az ambíció, meg akarja mutatni önmagának és másoknak, és még van hozzá bőven energia.
2023. aug. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Ebben a korban már öreg ember vagy hozzá. Ezt három évesen kell elkezdeni úgy hogy öt évesen már csukott szemmel kezeld a legújabb pedál boardot és csuklóból menjen a seek and destroy.
2023. aug. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként én 17 évesen kezdtem és negyvennyolc vagyok. Ugyanezt éreztem mint te mert akadtak nálam jóval fiatalabbak akik már egészen jól nyomták a hangszerüzletben és ki tudták próbálni maguknak amikor gitárt néztem magamnak. Később viszont rájöttem hogy a legjobb évjárat vagyok és ha akkor nem tanultam volna meg gitáron akkor korábban sem ment volna. És az is lehet hogy nem is érdekelt volna a hangszer ha gyerekkorban szigorral erőltetve van.
2023. aug. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Teljesen jó, még fiatal vagy. De öregen is menne, max nehezebben.
2023. okt. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mojjo ***** válasza:

A harmasnak majdnem igaza van, de szerintem aki ket eves kor utan kezdi, az mar elkesett. A harom mar egyertelmuen tul oreg, a harom evesen kezdoket lealazzak a harom honaposan kezdok. A ket evesek meg felzarkozhatnak.

(Hogy lehet ennyire idiota kerdest kiirni?)

2023. okt. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!