Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lebénult embernek milyen...

Lebénult embernek milyen szórakoztató eszközt lehetne bevinni kórházba?

Figyelt kérdés
A bal karját tudja használni
2023. aug. 29. 00:06
 1/6 anonim válasza:
100%
Érdeklődéstől függ, de egy TV-t mindenképpen jó ötlet lehet. Aut egy kézzel is tudja kapcsolni. Esetleg fülhallgatót a telefonjához. Ebook is jó lehet, azt is lehet egy kézzel kezelni. De szerintem a legjobb lenne a társaság, amennyiben van rák lehetőség. Esetleg felolvasni neki, beszélgetni vele, táraasozni. Bár most, hogy így említem, egy társasjátékot, vagy sakktáblát is jó ötlet bevinni, játszhat a betegtársaival, vagy az aktuális látogatóival. Mielőbbi felépülést kívánok!🙂
2023. aug. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tündér vagy, köszönöm szépen!
2023. aug. 29. 09:19
 3/6 anonim válasza:

#1 vagyok!

Szertnék érdeklődni a fejleményekről. Remélem megoldódott a probléma és, hogy a kedves beteg is jobban van már! Örülök, ha hasznát vetted az ötleteimnek!🙂

2023. szept. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves vagy. Sajnos a beteg azóta is a kórházban van, más, összetettebb betegségek miatt ( vizesedő tüdő, nem régen átesett szívoperáción de rosszul állították be a gyógyszereit, kórházban elkapott koronavírus miatt stb. ). Sajnos ezért nem kapta meg a stroke utáni kezeléseket. Ez már túl összetett probléma ahhoz, hogy innen hasznos válaszok érkezzenek. Nagyon köszönöm az érdeklődést. Remélem, ha egyszer hazaengedik, adja az ég, a leírtakat tudom alkalmazni.
2023. szept. 7. 12:13
 5/6 anonim válasza:

Továbbra is #1 vagyok!

Nagyon remélem, hogy hazaengedik, és jobban lesz, úgy, ahogyan mondod. Sok kitartást neked is ezekhez a megpróbáltatásokhoz. Ismerem a helyzetet, és állíthatom, hogy nem túl könnyű! Mégegyszer sok kitartást, és minél hamarabbi felépülést kívánok!

2023. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2023. szept. 7. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!