Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire éri meg egy foodora...

Mennyire éri meg egy foodora futárnak?

Figyelt kérdés
Igaz lenne hogy ennyire jó helyük van és mindenféle eröltetés nélkül az 500 ezer be jön ? Beszéltem egy futárral ő nagyon dicsérte és azt mondta csak azoknak van szar helye akik el utasítanak sok megrendelést mert nekik a legközelebbi cím kell. Na de akkor is. Igaz lenne ez a munka? Mármint a sok fizetés meg minden?
2023. aug. 29. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már nem annyira. Régen kb 300 Ft volt a különbség rendelve, ha a buszjegyet is beleszámítjuk, mert olcsóbb volt a szállítási díj mint a buszjegy, meg nem volt lehúzási díj. Mostanra viszont annyira felment az ára, hogy oda-visza olcsóbb a buszjegy mint a szállítási díj, plusz még ugye a lehúzási díj (szolgáltatási díjat csúfolom így), de ha ez se lenne elég, a termékek is drágábbak rendelve mint helyben. Ha nincs kuponom rendelve csak magamnak se tudom 5000 alá kihozni, míg ha elmegyek 3000 alatt is megúszom, de ha lakomázok akkor sincs 4000, ami rendelve már majdnem 7000. Ennyi különbségért inkább felszállok a buszra. Borravalót egyik esetben sem számoltam, mert az opcionális és nem azt sajnálja az ember a futártól. Kb 3 havonta kapok 2x3000 Ft-os kupont, mert mennyire hiányzom, akkor rendelek, úgy megéri. De egyébként busz.
2023. aug. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgyhogy a forgalom eléggé bezuhant a 2020-2021-es csúcshoz képest. Látszik is, akkoriban volt hogy fél óra volt csak mire felvették a rendelést, aztán mire elkészül, kihozza a futár... Most azonnal felveszik és 20 perc alatt itt van.
2023. aug. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De ugyanúgy megéri még? Lehet még vele keresni attól ?

Amúgy köszönöm a választ. Ritka hogy itt valaki ad jóindulatú választ is ilyen esetben

2023. aug. 29. 10:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egy vidéki kisvárosban dolgozom. 2021ben 12 futár volt a városban, most közel 3x annyi, ez azt jelenti hogy a rendelés számok nőtek.

Akkoriban körülbelül 2000-2500 forintos órabért lehetett elérni, most 3500-4000 forintot. Persze azóta minden a duplájába kerül...

Ahhoz hogy 500ezer forintod megmaradjon tisztán, kicsit többet kell menni mint heti 40 óra. De egy havi 180-200 órával el lehet érni a bruttó 700ezer, nettó 500ezres fizetést.


Én autóval csinálom, így egész vállalható és kényelmes ez a munka.

De biciklivel és motorral elég kemény lehet, főleg amikor az idő se kedvező.


Én azt mondom, ha szereted a pörgést, és esetleg eleged van az alkalmazotti létből, vágysz egy kis szabadságra, hogy te osszad be az idődet, nem akarsz főnököt, szeretsz jönni menni futkosni, akkor ez egy nagyon jó kis munka, és magyar viszonylatban a fizetés se rossz.

2023. aug. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

#4

Szia, havi 30-40 órában mellékállásban mennyit lehet keresni? :)

máj. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!