Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék élményautózni egy...

Szeretnék élményautózni egy versenypályán, de profi sofőrrel, tehát én csak az anyóson ülök. Rákerestem, de mindenhol át adjàk nekem a kormányt. Lenne erre lehetőség?

Figyelt kérdés
2023. aug. 29. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Megnéztem 1-2 oldalt, és tényleg benne van a "mindig az ügyfél vezet", de ez lehet csak egy egyértelműsítő leírás, hogy nehogy valaki a vezetést és utazást keverje, és abban a hitben üljön be egy utazásra, hogy ő vezetett volna.


Ettől függetlenül ha odamész (még jobb, ha előre informálódsz), és azt mondod hogy te csak utazni akarsz egy profi sofőr mellett, nehezen elképzelhető hogy elhajtanak. Hiszen instruktor kell, hogy melletted legyen, ennyi erővel akár ő is vezethetne. Egy próbát megérne rákérdezni.

2023. aug. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!