Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire fáj a fültágító?

Turos__testa2. 0 kérdése:

Mennyire fáj a fültágító?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd fültágítót tudom fáj hogy minden alkalommal egyre nagyobbat tesznek bele. de akinek már van milyen élményei voltak begyulladt, kényelmes vele az alvas, milyen gyakran lehet nagyobbat bele tenni?

2023. aug. 29. 18:35
 1/8 A kérdező kommentje:

És hogy fejhallgatóval milyen?


Még fülbevalóm se volt:)

2023. aug. 29. 18:41
 2/8 anonim ***** válasza:
3%
Polgári foglalkozást nem is tervezel űzni hátralévő életedben? Mert ha egy visszafordíthatatlan beavatkozást végzel el a fejeden, akkor nem leszel a kirakatba téve.
2023. aug. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2


Nem olyan nagyot akarok hogy át fér rajta a kezem xd

2023. aug. 29. 18:55
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Ha a kisujjad át tudod dugni a lyukon, az már nagy. És az még nyúlni is kezd.
2023. aug. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én már a látványától is rosszul vagyok. Komolyan nem vágom, mi lehet a jó ebben az önkínzó, testroncsoló marhaságban.
2023. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
15%

kb 4 mm-tol kellemetlen volt amior preseltem at verzett. oszinten szolva en mara megbantam kicsit. 15 mmes volt. most 3 mm jobban nem megy össze. majd varratni kell de azt csak magan doki csinalja penzer.


17 voltam :-D

most 34 vagyok.


Egyebkent ne foglalkozzal a beszolasokkal hogy emiatt nem sikerul vmit elerni. Egyetemet vegeztem es mernök vagyok...de akkoris kaka per pillanat mert szivesen hordanek szep fulbevalot

2023. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem fáj, ha fáj akkor rosszul csinálod!! Ha jó minőségű pl. orvosi acéllal vagy akrillal tágítod, akkor nem fog gennyezni. Ezt kerüljük is. 10 millig összemegy elég gyorsan ha kiveszed a fülből. De előtte persze kell egy lyuk.
2023. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

elozo, az akril nem jo minoseg. sebbe nem rakjuk mert osszeno a sebbel, “porous” anyag - legyszi ne terjessz butasagokat.

a fultagitas valoban nem faj, 3 havonta 1 milit tagits vagy 1,5 havonta 0.5mm-t. csakis uveg, titanium, vagy ha nem vagy allergias a nikkelre akkor acel.

akrilt, ami muanyag, es szilikont csak gyogyult fulbe rakunk ami azt jelenti hogy volt mar ideje regeneralodni a bornek, a fisztulanak.

aliexpressen is lehet kapni 0.5mm-es fem tagitokat, fillerekert. ezekkel kimeletesen lehet tagitani a fulet.

2023. szept. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!