Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki az engedélyem...

Ha valaki az engedélyem nélkül lefotózott és ott vannak a mobilján a képek az ellen mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Volt egy srác akivel pár hónapot jártam. Azért csak ennyit, mert elég hamar kiderült, hogy impotens. Amikor szakítottunk kértem tőle, hogy töröljön ki minden képet rólam a mobiljából, de valahogy furcsa volt nekem. Nem bíztam benne így elkértem a telefonját és ekkor találtam meg egy titkos mappát, amiben olyan képek voltak rólam (meztelenül, intim helyzetben) amiről nem is tudtam hogy ő lefotózott engem… ugyanebben a mappába hasonló lesi fotók voltak még egy halom lányról, az ő szobájában, akikkel együtt járt korábban… rosszul lettem. kértem, hogy azonnal törölje ki a képeket rólam. Kitörölte. Sajnos amikor eljöttem tőle, ezután eléggé lesokkolódva, döbbentem rá, hogy azokat a fotókat simán visszaállíthatja a kukából… azóta látom, hogy 2 új áldozata is volt.. félévet vagy pár hónapot van általában egy-egy lánnyal kapcsolatban (gondolom attól függ a lány mennyire tolerálja, hogy nem működik a dolog sokadik próbálkozásra se). Facere mindenhova kiteszi… és lemerem fogadni azokról is készíti a képet a tudtuk nélkül… mit lehet ez ellen tenni?
2023. aug. 29. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hittem volna, hogy egy impotensnek ilyen gazdag trófeagyűjteménye lehet... :)

Amúgy meg nem sokat tehetsz. A fotókat nyilván már kimásolta több helyre is, ezért ment bele ilyen könnyen abba, hogy törölje.

2023. aug. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért azon meglepődnék, ha facebookra kitenné a meztelen képeket.

Ergo nem mondasz igazat.

Márpedig ha valamiben hazudsz, milyen alapon kéne a többit elhinnem?

2023. aug. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az uj kapcsolatait teszi ki facebookra, ami mindig par honapig tart… de latom a szovegertes nem megy. Sikerult megtalalnom az impotenseket. Szuper. Attol hogy osszejott tobb lannyal az egy dolog, de senki nem marad meg mellette ahogy rájönnek hogy nem működik. Normalis emberektol kernek tanacsot koszonom.
2023. aug. 30. 10:34
 4/4 anonim ***** válasza:

írj üzenetben, azt inkább olvasom, mint válaszsokaságokat

itt sok minden lehet, meg sok minden lehet lehetőség is


tudod-e hogy kikkel van/volt?

tudod-e hogy megtalálhatóak-e ezek még másutt is?

csak a tieidet törölted-e ki?

csak nálad bukott-e le?

jogi útra is több módon lehet terelni az ügyet, de más opciók is vannak, mert ezzel lehet nem annyira foglalkoznának így, csak ráhatásra

stb

2023. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!