Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért törölnek le ok nélkül...

Miért törölnek le ok nélkül az ismerősök? (Közösségi oldalakról)?

Figyelt kérdés
Sokszor eszembe jut valaki és megnézem, mi van vele a Facebook ismerőseim között, és már nem is ismerősöm. Egyszerűen letörölnek. Nem olyanokról van szó, akit egyszer láttam aztán már barátok vagyunk, hanem rendesen az olyanokról akik akár falubeli, korábbi munkatárs, akivel a semleges viszonynál több volt.

2023. aug. 30. 06:41
 1/3 anonim válasza:

Valószínűleg túl sok fárasztó hülyeséget osztasz meg.

Senkit sem érdekel az ezredik babafotó, a cikornyás csillogós-villogós lepkés rózsás jóreggeltes kávékép, a hülye politizálás, és hasonlók.

2023. aug. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan is van, aki csak a fenntartott kapcsolatot tekinti ismerősnek (akivel rendszeresen van tényleges interakció), és mindenki mást eltávolít.
2023. aug. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Inkább az a baj talán, hogy évente 1 képet, ha felrakok, sokat mondok.😄Pont ez az, hogy nem vagyok ez a fajta posztoló ami engem is irritál, viszont nem törlöm le őket. Ezért is voltam kíváncsi, ahogy látom az előző hozzászóló tette, hogy talán mert nem vagyok aktuális (aktív) az életükben.
2023. aug. 30. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!