Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdenétek egy olyan...

Mit kezdenétek egy olyan baráttal aki csak azért érdeklődik felőletek, hogy pletykálhasson rólatok?

Figyelt kérdés
Több éve vagyunk barátok, eleinte azt hittem tényleg érdekli mi van velem. Aztán elég hamar rájöttem, hogy csak azért érdeklődik mindig felőlem, hogy kibeszélhessen mindenkinek. Le akarom építeni, már nem válaszoltam az üzeneteire, de tuti hogy akkor meg fogja kérdezni, hogy miért nem válaszolok.. úgy konkrétan nem volt köztünk veszekedés, de tudom, hogy kibeszél engem.

2023. aug. 30. 21:50
 1/3 anonim válasza:
Szard le aki ilyet csinalj az nem jofej ne valaszolj neki meg semmi
2023. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Helytelenül használod a barát fogalmát - mint a legtöbben teszik, és mint én is tettem volt.

A kérdés tehát így hangzik - tessék jól elolvasni! "Mit kezdenétek egy olyan emberrel, aki csak azért érdeklődik "felőletek", hogy pletykálhasson rólatok?" - Így már sokkal máshogy hangzik.

Ideje tehát újra definiálnod a barát fogalmát és a kapcsolataid között is szeparálást tartani, mert csakis így lehetséges, hogy tisztán láthasd valódi kapcsolataidat és érzéseidet.

A megoldást leírtad, de ne hagyd figyelmen kívül az itt leírtakat, mert azok éppúgy szükségesek ahhoz, hogy helyes döntést hozz!

2023. aug. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kuzinom volt ilyen. Mindent elmondott az anyukámnak.
ápr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!