Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vonaton vagyok és nagyon...

Vonaton vagyok és nagyon nagyon szomjas vagyok, pénzem nincs, mert elköltöttem egy szórakozóhelyjegyre és a menetjegyekre, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Reggel 7-re érek haza

#víz #nincs nálam innivaló
2023. aug. 30. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Tudod ide a gyakorira sokszor kiirkálnak unatkozó - hovatovább troll - emberkék hasonló kérdéseket.

Lány vagyok, de szarnom kell a vonaton, hogyan oldjam meg?

Bementem a vonaton a budiba és nem nyílik az ajtó mit csinálja?

stb.

Ha te tényleg gondban vagy, akkor talán adhatnál egy kis támpontot, hogy honnan hova utazol és milyen vonattal. Ki tudjuk nézni hogy hol fog megállni ahol lesz időd csapot keresni.

7 óráig sosem megy a vonat folyamatosan, biztos van egy állomás ahol megáll 5-10 percre, mert a mozdonyvezető leváltják és másik viszi tovább.

2023. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, hogy így válaszoltam. Nem igazán szoktam nézelődni itt.


Nem nagyon szeretném elmondani honnan hova… a megállók mivel gyorsvonat kisebb városok faluk ahol nem vár semmit, az átszállásnál pedig 10 percen sincs nagyon elérni a következőt így nem is tudok még a mosdóba se fizet engedni bármennyire lenne muszáj…

2023. aug. 30. 23:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A wc-ben van víz.
2023. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!