Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normalis hogy ennyire...

Ez normalis hogy ennyire reszketek a kollegium miatt,hogy 2 napja nem alszom ez miatt ?

Figyelt kérdés
Én hetfőn fogok kezdeni de szerintem már vasárnap lehet menni a koliba 11edikes leszek es nagyon introvertalt vagyok ...És akikkel eddig voltam szobán itthagytak mivel ugy döntöttek inkabb bejarnak. És mivel nagyon nehezen jövök ki minden emberrel nagyon félek van ,hogy nem tudok ,hogy reagalni dolgokra csak kinosan viselkedek. Méghozzá az is ratesz,hogy én nem gimis vagyok és a többiek ezért félek lenéznek . MI senkivel sem barátkoztunk a kolin csak voltunk magunknak és ez így most eléggé nem jól jön nekem

2023. aug. 31. 03:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem szükséges félni, ezt a saját bőrömön tapasztaltam! Én is ugyan ezt éltem át. És a mi kolinkban volt minden féle: Gimis (Több suliból is), szaksulis, közel volt az általános iskola, szerintem még néhány általános iskolás is befigyelt. Én is introvertált vagyok, és mikor 2021 augusztus 31-én beköltöztem, engem is vert a víz, hogy vajon milyen lesz a harmadik szobatársam, vagy a többiek, vagy a koliscsoport, meg úgy általában a kolis közösség. Az első néhány napban nem szóltam a harmadik szobatársamhoz, hanem csak az osztálytársammal voltunk el (21-ben lettem kolis, 12-dikesként). De aztán durván egy hét múlva elkezdtük keresni egymás társaságát, és a legjobb haverom lett, szóval nagyon jó kis szobaközösség lettünk így hárman, és ott nem volt olyan, hogy szomorkodás. Ha az egyikőnk szomorú volt, a másik felvidította azonnal valami ordenáré nagy hülyeséggel, szóval nagyon élveztem azt az évet, kár, hogy 22-ben ennek végeszakadt. Az elején nem is gondoltam, hogyez az év ilyen lesz. Az elején (Szeptember első néhány napjában) enni sem tudtam sokat, mert gyomoridegem volt ugye a koli miatt is, meg az akkori csajom felnyomta az agyam, de végül jól zárult az év.

Ezért bizonyára az is benne van a pakliban, hogy te is jól fogod érezni magad, talán még jobban, mint eddig. Ne azt tartsd szem előtt, hogy milyen rossz lesz, mert be fogsz punnyadni. Próbálj barátkozni az új szobatársakkal, beszélgess, a kolifoglalkozásokon úgy is fel fog vetni a nevelőtanár témákat, bontakozz ki. Ahogyan te is írtad, nem muszáj mindenkivel puszipajtáskodni, elég, ha meg van a kis baráti köröd, és kész.

2023. aug. 31. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!