Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni vele,lehet...

Mit lehet tenni vele,lehet valahogyan orvosolni a problémát?

Figyelt kérdés
Fiam nemrégiben rendelt egy pár méregdrága cipőt.Viszont a gumi talprésznél(valószínűleg az elektromos roller kereke ahogyan ketten álltak rajta)kiégetett belőle egy nagyobb darabot.Annak a talprésznek égett szaga van,és nem lehet lemosni a fekete elszíneződést.

#cipő #cipőtalp #Gumi anyag #Cipő sérülés
2023. szept. 4. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Vidd el cipészhez, hátha ki tudják cserélni a talpát.
2023. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Adj neki két k. nagy pofont! Ketten állnak egy lélekvesztőn és neked mint szülőnek a cipő miatt fáj a feje? Hát normális vagy te?
2023. szept. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
kivancsi vagyok hogy a kettest egy hatvan vagy egy hetven eves irta 😂😂 egyebkent en is az elsot tamogatom cipesznel kerdezd meg, tudnak e vele kezdeni valamit, de en biztos vagyok benne hogy igen :)
2023. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
30 éves vagyok. Az gáz hogy ez a normális ha veszélyezteti saját és más tesi épségét a hülyegyerek, az idióta szülő meg a cipő miatt sír. A koporsó drágább mint a cipő anyukám!
2023. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem gyereknevelesi tanacsot kert :)
2023. szept. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eszméletlenül pofátlan vagy,2-es.Teljesen más kategória a te megjegyzésed.Azt egy szóval se olvashattad,hogy én nem büntettem meg a fiamat.Nem írtam le,mert 3 gyermekes édesanyaként átéltem már több ilyen pillanatot.A cipőről szólt a kérdésem.
2023. szept. 9. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sokat nem tudsz vele kezdeni. De egy kép lehet segítene, mert akkor latnánk mekkora a baj
2023. szept. 10. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mármint a cipőről, nem a rollerről!
2023. szept. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!