Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telefon egyenlegről fizetés?

Nemtom2222220202 kérdése:

Telefon egyenlegről fizetés?

Figyelt kérdés
Sziasztok,okos lottón játszottam havidíjas előfizetéssel,ergo ennyivel drágább lesz a telefonszámla. Viszont van egy olyan lehetőség,hogy belső egyenleg… a lottozóban a telefon egyenlegem 10.000ft-al feltöltöttem viszont nem enged lottózni.. mi a teendő.. valamit elnéztem biztosan. Most ez a 10.000ft kukába ment?
2023. szept. 5. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mobil vásárlásra jogosító egyenleg szükséges hozzá.

Nem tudom, melyik szolgáltatónál vagy, de a Telekom Mobilnál tudom, hogy a DOMINÓ egyenleg feltöltés két egyenleg valamelyikébe mehet: az általánosba, vagy az univerzálisba. Tapasztalatom szerint a feltöltőhely ezt nem tudja befolyásolni, nem is igen tudnak felvilágosítást adni, tapasztalat útján tudtam meg, hol hova töltenek.

Az általános egyenlegből csak távközlési díjakat tudnak levonni: hívás-, SMS-, net stb. díjakat.

Az univerzális egyenlegből távközlési díjakat is, de fizethető belőle ún. vásárlás: szerencsejáték, autópályamatrica, parkolási díj stb. is.

Távközlési szolgáltatásért addig az általános egyenlegből vonnak le, amíg van, csak utána az univerzális egyenlegből.

Más szolgáltatónál nem tudom hogyan van.

Ha a 10 ezer Ft feltöltés nem vásárlásra jogosító egyenlegbe ment, attól nem „kukába ment”, hanem csak lebeszélheted, SMS-t küldhetsz belőle, netezhetsz, ilyesmi.

2023. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!