Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a következménye annak ha...

Mi a következménye annak ha engedély nélkül bemegyek egy sukiba ?

Figyelt kérdés
Legyszívess valakii valaszokjonn minél hamarabb, és légyszi mellőzetek azt hogy miért mennék be az mellékes, általános iskola volt felsős tanszobara mentem be a tanszobas tanártólemgedelyt kértem azt mondta beülhetek, de bejött egy masik tanár nagyon leszidott ordibalt velem és azt mondta ha ezt az igazgato helyettes megtudná és nagyon felek hogy komoly kővetkezménye lesz(előtte odajártam abba a sukiba nem rég ballagtam ell)
2023. szept. 6. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az a suki? Ha sulit, azaz az iskolát akartad írni, oda idegen nem mehet be.
2023. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem lesz belőle. Nem mehettél volna be az iskolába, de ennek max. annyi a következménye, hogy kiküldenek onnan.

A tanár meg hülyét csinál a másikból, mert ha az egyik megengedi akkor meg van engedve, nem kell jelenetet rendezni.


Befejezted az iskolát, nem oda jársz, be sem vagy oda iratkozva, fogadd el hogy oda már nem járkálhatsz vissza. Hiába oda jártál és ismernek, te ott már egy külsős idegennek számítasz, és senki nem szeretné ha csak úgy idegenek járkálnak be.

2023. szept. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már eleve a portán nem lett volna szabad beengedni téged. De nem, nem mehetsz be. Tudom ezt a Te állapotodban nehéz felfogni, de ez van. Legrosszabb esetben rendőrt hívhat és a rendőr kivezet az épületből, ha ellenállsz akkor közfeladatot ellátó személy elleni erőszak.
2023. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!