Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyógyszer túladagolás? Mi...

Gyógyszer túladagolás? Mi történt utána? Pszichiátriára kerültetek? Érdekelne a történetetek.

Figyelt kérdés

2023. szept. 9. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Rokonom egy napra megfigyelobe kerult, utana atraktak pszichiatria zartosztalyra ahol eldontik hogy bent kell e tartani vagy sem.
2023. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%

5 kiserletem volt (ongy.), abbol 4 tuladagolas.


Nem talalt meg senki, en ebredtem fel vagy olyan helyen ahova fogalmam sem volt hogyan kerultem es hanytam ossze vissza, levertem poharat meg mindent, a fold szo szerint fejjel lefele volt, kusznom kellett vissza az ágyba.


A tobbinel valamiert nem sikerult. Fogalmam sincs miert. gramnyi szamra vettem be szivgyogyszert aminek a farmakodinamikaja szerint egy bizonyos mg felett mar a legzest is lassitja + receptes eros (nagy dozisu) nyugtatokat meg altatokat egyszerre alkohollal.


Volt amikor csak az egyikkel probaltam. Kb mindent probaltam.


Azaz 1 sikerult volna, de elcsesztem a menetet, megmaradtam volna es nyomorek lennek. Tapasztalatom utjan tudom mit kell majd tennem es hogyan.

2023. szept. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%

Elmondtam mindet a dokimnak egyebkent, nem kerultem pszichiatriara mert nincs hely, es utalok pszichiatrian lenni en nem ertem sokan szeretnek de miert? Felkeltenek nem is felkelsz hanem felkeltenek reggel 7 - 8 kor, gyogyszerezes meg akinek reggeli nem is kell, aztan ... ???? ... erted, mi a fszt csinalj egesz nap? Es valaki 1 - 2 honapig van bent. Telodat is nehany helyen elveszik nyilton is.


En eloszor azert kerultem mert szuicid gondolataim voltak pontos hely, ido, modszerrel es onveszelyes (csak onveszelyes!) autoagresszor magatartas tunetei voltak tartosan jelen.


de nem akarok visszamenni mert semmit ne lehet csinalni es rosszabbnal rosszabb emberek jonnek. csovesek akikkel nincs bajom csak egy teremben vagy 12 emberrel esti horkolas koncertre az egyik szememben konny is hullt olyan szep volt.


De a legrosszabb a semmitteves. max aludhatsz es kesz. A bunko noverek, a dokik akik flegmak az is egy gyonyoru szenzacio. Remalom szerintem osztalyon lenni. Soha nem mennek vissza. Szerencsere tudom miket nem szabad mondani hogy bekuldjenek.

2023. szept. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!