Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mióta nézel animét/olvasol...

Mióta nézel animét/olvasol mangát, és melyik volt az, ami elindított ezen az úton?

Figyelt kérdés
Nekem a Dragon Ball és a Sailor Moon '97-ben
2010. okt. 17. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mangát nem olvasok,nem szeretem őket :P am animét a Vampire knight indította el :D
2010. okt. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régen persze amikor kicsi voltam 9-10 éves néztem én is a Dragon Ballt, de akkor meg nekem csak mese volt, azt se tudtam mi az az anime. Úgy igazán amikor elkezdtem rendszeresen animéket nézni az 15 éves koromba volt, és az első az Elfen Lied volt. Utána Naruto, Bleach, amiket még most is heti rendszerességgel nézek, és olvasom a mangájukat, és rengeteg más anime is volt amit megnéztem. Most 21 éves vagyok, és meg mindig sok animét nézek.
2010. okt. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hogyan lehet a mangát nem szeretni, az animét meg igen?


(én anno a Dragon Ball-ra azt hittem, hogy francia)

2010. okt. 31. 09:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én kiskoromban sokat néztem. De úgy 1 éve 11évesen újra elkezdtem és az egész azzal indult, h az egyik barátnőm nálunk volt és arról beszéltünk h kiskorunkban milyen jó mesék meg animek voltak. És megnéztünk 1 részt a sámán királyból :DD (Már nem rajongok érte annyira mint anno És ezt elmondtam egy másik barátnőmnek akivel megint néztem pár részt és azzal indult be az egész :D De a legnagyobb kedvencem a soul eater :)
2012. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!