Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A cigányok hogy látják a...

A cigányok hogy látják a magyarokat?

Figyelt kérdés
Úgy értve hogy a magyarok pl a cigányokat lopos hangos minden szarnak el mondják. Viszont a cigányok hogy vélekednek a magyarokról? Milyennek látják őket/minket?

2023. szept. 11. 06:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Szia kérdező.


Bár én nem vagyok cigány, de simán le tudom írni mit gondolnak, mi a véleményük rólunk.


Számukra mi ;

- Csicskák vagyunk.

- Nem vagyunk összetartóak.

- Irigyek vagyunk egymásra.

- Fajgyűlölők vagyunk.

- Gyávák vagyunk.

- Csecsemőgyilkosok vagyunk.

- Csúnyák vagyunk.

- Igénytelenek vagyunk a környezetünkre,önnagunkra.



Ennyi jutott eszembe.

2023. szept. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Van egy mémesült szlogen egy ebédhez összeült családnál, ami összefoglalja: "a cigányoknak jó étvágyat, a magyaroknak meg jó munkát".
2023. szept. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Mert a 99százaléka az is.Mi a szemükben csak a kassza vagyunk,amiből kiveszik a segélyt,bü..s magyarok,parasztok vagyunk,akiket sok esetben terrorban tartanak,mert nem tudnak együtt élni.Ha valahol szóvá teszik nekik hogy viselkedni kell,akkor a magyarokat átkozzák,a gyerekeinket stb...Ja és azt hogy fajgyűlölők vagyunk.Holott tőlük nagyobb fajgyülölő nem is kell ahogy a magyarokról beszélnek.
2023. szept. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

#3


Minden gondolatod egyet értek.

Én sem írhattam volna le másképp.


Pár napja néztem a TikTok - ot és live-ban szájkaratézott egy 20 év körüli cigány sárc és egy szinten 20 év körüli magyar srác.

A cigány végig sértegette a magyart, és csúnyának nevezte, holott teljesen normálisan nézett ki, (helyes srác volt).

A cigány végig a magyar családját átkozta, és az anyját emlegette, hogy megdugja (és ezt finoman írtam le.

Brutál pofátlan, erőszakos, buta, nép ez a cigányság.

Hangoskodóak, kötekedőek, hazudósak, verekedős mindd.

2023. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Még a 4-es vagyok.


Gyűlölik a magyarokat, de mégsem költöznek el Magyarországról máshova.

Gyűlölik a magyar nyelvet és mégis magyarul beszélnek, magyarul írnak és nem cigányul.

Cigánynak nevezik magukat, de a személyi igazolványukba a meg az van feltűntetve, hogy magyar állampolgár.


Szánalmas az összes cigány!

2023. szept. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok,igen.Mikor jogaik vannak magyarok mint mi,mikor kötelességeik akkor cigányok,mert az szerintük nincsen.Azért nem költöznek el,mert láttam sok országban utálják őket pont azért amilyenek.Beilleszkedni nem tudó,dolgozni nem akaró,bűnözők,hiába írják hogy tisztelet a kivétel,én is ismertem olyat évtizedek óta akiben addig azt gondoltam meg lehet bízni,utana úgy átvert mint szart a palánkon,és még ő fenyegetőzött.Úgyhogy az én véleményem,mind egyforma,csak akit nem ismerünk,arról nem tudjuk hogy még mikre képes,es mit követne el ellenünk.És sajnos a legalja szaporodik mint a patkányok,mi meg adózunk hogy legyen őket miből eltartani.Akik meg jólétben élnek azok sem becsületes munkából,hanem kábszi,fekete autópiac,aranyak,hamis ruhák,guccsi bútorok,kamatozás,prostifuttatás és lehetne sorolni...És valahogy nincsenek rajta a szervek hogy ezeket felszámolják
2023. szept. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos védi a magyar törvény a cigányokat.

Ha bűncselekményt csinálnak, gyilkolnak, a híradókban nem nevezik meg a származásukat, pedig meg kéne, hogy lássák, tudják milliók, hogy igen is a cigányok követik el a legtöbb bűncselekményt.

Van cigánybűnözés.


Ha magyar követ el szabálysértést, a rendőrség meghurcolja, megbűnteti.

De ha cigány, akkor cigánynegyedbe menekült cigány után már a rendőrök félnek bemenni a bűnöző cigány után, inkább hagyják futni, vagy a TEK segítségét kérik.


És valóban.

A cigányokat mi magyarok tartjuk el.

Nekünk köszönhetik, hogy tudnak felvenni segélyt.

Sajnálom, hogy a rendszerváltás óta mindegyik kormány hagyta, hogy cigány családok többszörös milliomosok legyenek anélkül, hogy dolgoztak volna.

Bezzeg a magyaroktól sorban veszik el az ingatlanokat mert nem tudták fizetni, a cigányokat meg még egy önkormányzati lakásból sem tudják kitenni.

Idióta, magyarellenes, cigánytámogató törvényei vannak Magyarországnak!

2023. szept. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

7-es

Egyetértek veled.Lassan már a saját országunkban mi leszünk a kisebbség.És ha szégyen ha nem az,lenne annyi pénzem hogy a családommal elhagyjam az országot,ezt tenném.A magyar családokon nem segít a kormány,pl.ha segélyt kér valaki mert lett egy nagyobb kiadása,nemhogy nem kap,cserébe ráküldik a védőnőt a családsegítőt a gyámhivatalt,majd elveszik tőle a gyerekeket,és kiadják cigány nevelőszülőknek,ahol a szegény gyermek csak a pénzforrást jelenti,és csicska lesz.

2023. szept. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#8 igen! Többségben a kissebbség
2023. szept. 14. 09:27
 10/17 anonim válasza:
87%

Nekem van egy cigány fiú ismerősöm, mindig azzal jön hogy a magyarok nem hűségesek, csalják egymást ,az ő szemében a magyar nők k.rvàk.

Kicsit ironikus azért,hogy ezt olyanok mondják akik a saját anyjukkal is képesek csalni a nőjüket.😅

2023. szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!