Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy működik ez a packeta...

Hogy működik ez a packeta csomag automatán átvenni egy csomagot?

Figyelt kérdés

2023. szept. 11. 20:15
 1/4 47. ***** válasza:
0%
Kapsz egy kódot, beütöd, kiveszed, hazaviszed.
2023. szept. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

Rohadtul nem úgy mint ahogy az 1-es leírja...



Amúgy el kell olvasni a honlapjukat. Átvevő ponton szeméylesen szolgálnak ki, de a csomagautomatához telefonos app kell ami bluetotth-on keresztül nyitja ki neked a csomagfal ajtaját.


De szerintem kerüld el messzire őket!


Most vettem poharat és ezzel küldettem. A pohár nemhogy összetört, hanem konkrétan üveg-lisztté vált. Nem bontotam ki. A csomagban folyik a törmelék.


Így bánnak a csomagokkal...

2023. szept. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Egy telefonos appal tudod kinyitni, amit nagy eséllyel soha nem fogsz tudni aktiválni mert olyan szinten gagyi. Én konkrétan nem tudtam átvenni a csomagot. De itt van az app visszajelzése: [link]
2023. szept. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! le kell tölteni a packeta applikációt hozzá. fontos hogy legyen mobilneted hogy ki tudjad venni. bluetooth-os és a gps hozzáférést is kérni fogja, és mikor ott vagy csomagautomata előtt akkor bekapcsolod, és bent lesz az appban hogy ajtó kinyitása, és megnyomod. de emailben is adnak utasítást azt hiszem.
2023. szept. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!