Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Instagramon vagy facebookon...

Instagramon vagy facebookon lehet jobban ismerkedni/barátkozni?

Figyelt kérdés

Létrehoztam egy instagram profilt ismerkedés céljából viszont nincs sok ismerősöm ezért nem követnek sokan. Be követtem random lányokat de egyik sem követett vissza, esetleg a facebook jobb barátkozás terén?

Félre értés ne essék nem szerelmet keresek csak ilyen digitális barátnőt (nem úgy barátnő hanem hogy cimbi, vagy pajti. Én is lány vagyok).

Akivel esetleg hívásba is tudunk beszélni stb.. Lehet hülyeségnek hangzik de jelenleg nincs sok barátom de ez nyilván fog változni még azért fiatal vagyok előttem van az élet és majd úgy is jönnek a barátok középsuli stb... Csak sajnos olyan korba léptem hogy már mennék egy lájtosabb buliba már érdekelnek ezek a dolgok de nincs kivel el mennem és jó lenne ha meg ismerkednék egy lánnyal a neten találkozunk élőbe és vele el tudnék járni ha megbízható. De nyilván ez csak ilyen ideiglenes. Mert az élet úgy is hozza majd a váratlan helyzeteket magától.



2023. szept. 11. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer az aliexpressen barátkoztam össze egy lánnyal. Tök jó fej.
2023. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 hmm ez olyan vicces. Akkor össze illetek két ész lény🖕🏽
2023. szept. 12. 06:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Auto alkatrészt akartam venni, és kérdeztem valamit az egyik eladótól, aki válaszolt és megadta a telefonszámát is. Nem vettem tőle semmit, de azóta is tartjuk a kapcsolatot. Nem tudom ezzel mi a bajod, amikor instagram profilt hozol létre, hogy hátha szóba áll veled valaki.
2023. szept. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 ez most hogy jön ide?
2023. szept. 12. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!