Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Töröljem a facebookomat, és...

Töröljem a facebookomat, és instagramomat, ha sokszor azon kapom magam, hogy nagyon sok időt elvesznek az életemböl?

Figyelt kérdés

2019. júl. 19. 01:53
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Azért töröénöd az akuntodat bem kelé, csak esetleg az alkalmazásokat igen...

Szerintem nem rossz az ötlet, és csak kitartás kérdése az egész.

Sok sikert kívánok!

2019. júl. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha van annyi önmérsékleted, hogy felismered a felesleges használatot és meg bírod állni hogy ne folytasd, akkor felesleges törölni. A függőséggel az a baj, hogy ha nincs akaraterőd, akkor letörlés után is nagy eséllyel visszaregisztrálsz vagy visszatöltöd az appot, főleg ha hirtelen van elvágva az addig akár órákon át használt dolog, és elkezdesz szorongani meg stresszelni hogy vajon miről maradtál le.
2019. júl. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben csak az appokat törölném, hogy ne legyen meg a reflex, hogy megnyitom. Aztán néha a böngészőből megnyitnám, hogy megnézzem, mizu. Pl este, amikor lefeküdtem, az ágyból átfutnám a hírfolyamot, üzeneteket, stb.


Ez jó akkor is, ha azért vesz el sok időt, mert folyton nézegeted, hogy hány lájkot kaptál, ki mit osztott meg, stb., meg akkor is, ha igazából csak arról van szó, hogy ezeken a helyeken írkalnak az ismerősök (utóbbi esetben észre vennék, hogy nem vagy 24/7 elérhető és nem írnának folyamatosan.).

2019. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Facebookon nem, de Instagrammon van olyan opció, hogy beállítod mennyi idő után jelezze, hogy letelt a napi korlátod (nekem ez 15 perc).
2019. júl. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Facebookon is van ilyen időkorlát funkció ,amibe csak maga a Facebook alkalmazás számít bele, a messenger nem.
2019. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!