Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » GLS futárszolgálat szállít...

GLS futárszolgálat szállít gázkazánt?

Figyelt kérdés

El szeretném adni a gázkazánomat, és jófogáson bekapcsoltam a háztól házig szolgáltatást.

Ma felhívtam az ügyfélszolgálatot a jófogáson, és azt mondták, hogy gázkazánt nem biztos, hogy elvisznek, mert veszélyes lehet.



2023. szept. 13. 16:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
6 szavazat
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
A veszélyesség helyett a mérete/súlya lesz az elsődleges korlàt.
2023. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Túlsúlyos, túlméretes tárgyak (háztartási gép, épületgépészeti gép) szállítását vállaló futárszolgálatot keress.

Például: [link]

2023. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ekkora, nem olyan nagy, XXL csomagként fel lehet adni a méreteit tekintve.

2023. szept. 13. 18:32
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ha beírjátok centibe a méreteket, és a súlyát, akkor kiad több ajánlatot.

A kérdés az, hogy mivel gázkazàn elviszik-e?

Nem minősül-e veszélyes terméknek?

2023. szept. 13. 18:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a veszélyt. Egy sem elektromos hálózathoz, sem gázvezetékhez, sem gáztartályhoz, sem vízvezetékhez, sem vízellátó rendszerhez nem csatlakoztatott gázkazán miért veszélyes?
2023. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én sem értem, a jófogáson az ügyfélszolgálatos munkatárs mondta.
2023. szept. 13. 19:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy arra gondolt az ügyfélszolgálatos illető, hogy gázt is tartalmaz...

Decathlontól például nem lehet kemping gázpalackot szállítással rendelni. Más oldalakról viszont igen. De azok az oldalak is olyan futárszolgálattal szállíttatnak, ami tiltja a feladásukat, tehát nem tudom...lehet, hogy ha át is világítják a csomagot, akkor se derül ki. Nem tudom...

Logika alapján csak erre tudok gondolni. Nem mindenki tudja, hogy hogyan működik egy gázkazán. És nem életkor függvénye.

2023. szept. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!